Miniyol.com

Volkswagen Amarok Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
Volkswagen Amarok Genel Tanıtım

Volkswagen Amarok

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Kamyonet
Kiralama Koşulları
  • 50 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 15 ve Üzeri

Volkswagen Amarok Hakkında

Volkswagen Amarok Hakkında Genel Bilgiler

Alman araç firması Volkswagen tarafından üretilmeye başlanan pikap modelidir. İlk olarak 2005 yılında duyurulan aracın ilk fotoğrafları 2007 yılında internette yayınlanmaya başlandı. 2008 yılında son tasarlanmış hali internete sızdırılan aracı 2008 yılında Volkswagen arama ve kurtarma aracı olarak tanıttı. Volkswagen’in ilk pikap aracı olan Volkswagen Amarok İnuitler dilinde kurt anlamı, Latince kökenli dillerde "Taşları sever" anlamı olduğu söylenmektedir.

Volkswagen Amarok Teknik Özellikleri

Volkswagen Amarok 2967 cc silindir hacmine sahiptir. 224 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 550 Nm’dir. 8 ileri otomatik vites tipine sahip olan otomobilin yakıt türü dizeldir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 8.6 litre, aracın şehir dışı yakıt tüketimi 7.3 litredir, ortalama yakıt tüketimi 7.8 litredir. Araç 191 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 7.9 saniyede çıkan otomobilin yakıt deposu hacmi 80 litredir. Uzunluğu 5254 mm, genişliği 1954 mm, yüksekliği 1834 mm’dir.

Volkswagen Amarok Öne Çıkan Özellikleri

Volkswagen Amarok ile aşamayacağınız, gidemeyeceğiniz yol yok. Macerayı doruklarına kadar yaşayacağınız ve doğayı keşfedeceğiniz Volkswagen Amarok dağın yamacından, bir gölün kıyısına kadar her yerde size yoldaşlık edecek. Sadece arazide değil şehirde de en büyük yardımcınız Volkswagen Amarok olacak. Mükemmel motoru, off road özellikleri, teknolojik ve dinamik donanımı ile macera sizi bekliyor.

Volkswagen Amarok Kiralama Koşulları

Volkswagen Amarok B araçlarının kiralama ücretleri sezona ve rent a car şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Miniyol.com üzerinden size en uygun Volkswagen Amarok aracını bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Findeks notu hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.
https://www.miniyol.com/tr/findeks-nedir

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.