Miniyol.com

Toyota Yaris Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
Toyota Yaris Genel Tanıtım

Toyota Yaris

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

Toyota Yaris Hakkında

Toyota Yaris Hakkında Genel Bilgiler

Japon otomobil firması Toyota tarafından 1999 yılında üretilmeye başlanan B segment otomobildir. Aracın montajı Fransa, Endonezya, Japonya ve Tayvan’da yapılmaktadır. İlk nesil Toyata Yaris 1999-2005 yıllarında, ikinci nesil 2005-2010 yıllarında, üçüncü nesil 2010-2020 yılları arasında üretilmiştir. 2021 yılında havalı stiliyle yılın otomobili seçilmiştir.

Toyota Yaris Teknik Özellikleri

Toyota Yaris 998 cc silindir hacmine sahiptir. 72 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 93 Nm’dir. 5 ileri düz vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü benzindir. Aracın şehir dışı yakıt tüketimi 4.0 litre, ortalama yakıt tüketimi 4.5 litredir. Araç 160 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 14.6 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 286 litredir. Yakıt deposu 42 litredir.

Toyota Yaris Öne Çıkan Özellikleri

Toyota Yaris Premium LED ön farlar, ön cama yansıtmalı renkli gösterge ekranı, akıllı telefon entegrasyonu gibi özellikleriyle kendisine hayran bırakacak şekilde tasarlanmıştır. Tam bir şehir otomobili olan Toyota Yaris yola çıkmaya hazır ve enerjik bir şekilde sizi bekliyor. Şehide fırtına gibi esen, harekete geçiren tasarımıyla Yaris size 360 derece bir açı sağlıyor. İç tasarımı da iç tasarımı kadar etkili olan Toyata Yaris sayesinde tüm gözler üzerinizde olacak.

Toyota Yaris Kiralama Koşulları

Toyata Yaris araçlarının kiralama ücretleri sezona ve rent a car şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Miniyol.com üzerinden size en uygun Toyota Yaris aracı bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Findeks notu hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.