Miniyol.com

Toyota Hilux Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat874 TL
Toyota Hilux Genel Tanıtım

Toyota Hilux

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Kamyonet
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Toyota Hilux

En Ucuz Fiyat 874 TL En Uygun Fiyatlı Firma Nissa Kaç Lokasyonda Var 6

Toyota Hilux Hakkında

Toyota Hilux Hakkında Genel Bilgiler

Japon otomobil firması Toyota tarafından 1968 yılında üretime başlanan pikaptır. ABD’de Toyota Pikap olarak adlandırılmaktadır. Aracın ilk jenerasyonu 1968, ikinci jenerasyonu 1972, üçüncü jenerasyonu 1978, dördüncü jenerasyonu 1984 yılında, beşinci jenerasyonu 1988 yılında, altıncı jenerasyonu 1997 yılında, yedinci jenerasyonu 2017 yılında sekizinci jenerasyonu ise 2015’te üretilmeye başlamış ve günümüzde devam etmektedir.

Toyota Hilux Teknik Özellikleri

Toyota Hilux 2393 cc silindir hacmine sahiptir. 150 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 400 Nm’dir. 6 ileri düz vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü benzindir. Aracın şehir dışı yakıt tüketimi 4.0 litre, ortalama yakıt tüketimi 4.5 dizeldir. Araç 175 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. Otomobilin bagaj hacmi 2170 kg’dir. Yakıt deposu 80 litredir.

Toyota Hilux Öne Çıkan Özellikleri

Toyota Hilux arazide sürüş keyfi yaşamak isteyenler için tasarlanmış 4X4 bir araçtır. Tüm arazilerde yüksek performans sergileyebileceğiniz dikkat çekici bir tasarıma sahip olan Toyota Hilux geniş hacmi ve eviniz olacak. Güçlü ön ve arka tamponu ile tüm zorluklara karşı koyacaksınız.

Toyota Hilux Kiralama Koşulları

Miniyol’un %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarımı, güvenli ödeme sistemi, dijitalleşen geleneksel süreçleri, gelişmiş filtreleme özellikleri ile Toyota Hilux modelinin size en uygununu bulabilirsiniz. Yeni nesil oto kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. Seçtiğiniz otomobilin kiralama şirketine göre findeks notunuz ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firması kimlik ve ehliyet talep edecektir. Araç kiralama fiyatları kiralama yaptığınız sezona ve araç kiralama şirketine göre farklılık gösterebilmektedir.

En Ucuza Toyota Hilux Kiralayabileceğiniz Firmalar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.