Miniyol.com

Suzuki Vitara Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
Suzuki Vitara Genel Tanıtım

Suzuki Vitara

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • SUV
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

Suzuki Vitara Hakkında

Suziki Vitara Hakkında Genel Bilgiler

Suziki Vitara, Japon araç firması Suziki tarafından 1988 üretime başladığı SUV tipi otomobildir. 5 kapılı versiyonu 2004 yılında tanıtılmıştır. 2004’den sonra yerini Suzuki Grand Vitara’ya bırakmıştır.

Suziki Vitara Teknik Özellikleri

Suziki Vitara 1870 cc silindir hacmine sahiptir. 129 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 300 Nm’dir. 5 ileri düz vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü dizeldir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 9.4 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 6.7 litre, ortalama yakıt tüketimi 7.7 litredir. Araç 170 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 13.2 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 398 litredir. Yakıt deposu 66 litredir.

Suziki Vitara Öne Çıkan Özellikleri

Suziki Grand Vitara zorlu yolları aşmak için üretilmiş bir SUV. Sadece arazide değil aynı zamanda asfalttaki yol tutuşu ile de kendisine hayran bırakmaktadır. Suziki Grand Vitara ile neredeyse aşamayacağınız yol yok. Zorlu yolları seviyorsanız Suziki Grand Vitara en büyük yoldaşınız olacak.

Suziki Vitara Kiralama Koşulları

Suziki Vitara model aracını kiralamak için miniyol.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sonucunda kiralama şirketi sizden findeks notunuzu isteyecektir. Findeks notu hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız. Bunun yanında araç kiralama şirketlerine göre yaş sınırlılıkları değişiklik gösterecektir. Araç kiralama firmalarının şartlarını kiralama sayfamızda görebilirsiniz. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Güvenli yolculuklar dileriz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.