Miniyol.com

Suzuki Swift Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
Suzuki Swift Genel Tanıtım

Suzuki Swift

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

Suzuki Swift Hakkında

Suziki Swift Hakkında Genel Bilgiler

Suziki Swift Japon araç firması Suziki tarafından 1982 yılında üretilmeye başlanmış olan küçük sınıf otomobildir. Aracın ilk nesli 1838, ikinci nesli 1988, üçüncü nesli 1995, dördüncü nesli 2004 yılında, beşinci nesli 2010 yılında, yedinci nesli ise 2017 yılında üretilmeye başlanmıştır.

Suziki Swift Teknik Özellikleri

Skoda Fabia 1197 cc silindir hacmine sahiptir. 82 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 107 Nm’dir. Otomatik vites tipine sahip olan otomobilin hibrit ve benzinli yakıt tipleri mevcuttur. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 4.6 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 3.9 litre, ortalama yakıt tüketimi 4.1 litredir. Araç 175 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 12.2 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 37 litredir.

Suziki Swift Öne Çıkan Özellikleri

Suziki Swift, çevreci otomobil sevenler için üretilmiş bir otomobildir. Güvenli ve teknolojik yapıya sahip olan otomobil Kör nokta uyarı sistemi (BSM), Geri manevra trafik uyarı sistemi (RCTA), Adaptif hız sabitleme sistemi (ACC), Uzun far asistanı (HBA), Arka park sensörü, Yalpalama uyarısı, Şeritten ayrılmayı önleme (LDWS) gibi teknolojilere sahiptir. Bunların yanında şık, zarif ve işlevsel bir yapıya sahip olan otomobil tam sizlik.

Suziki Swift Kiralama Koşulları

Skoda Swift model aracını kiralamak için miniyol.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sonucunda kiralama şirketi sizden findeks notunuzu isteyecektir. Findeks notu hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız. Bunun yanında araç kiralama şirketlerine göre yaş sınırlılıkları değişiklik gösterecektir. Araç kiralama firmalarının şartlarını kiralama sayfamızda görebilirsiniz. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Güvenli yolculuklar dileriz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.