Miniyol.com

Skoda Fabia Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat429 TL
Skoda Fabia Genel Tanıtım

Skoda Fabia

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • 21 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 2 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Skoda Fabia

En Ucuz Fiyat 429 TL En Uygun Fiyatlı Firma Avec Kaç Lokasyonda Var 1

Skoda Fabia Hakkında

Skoda Fabia Hakkında Genel Bilgiler

Skoda Fabia, Çek otomobil firması Skoda tarafından 1999 yılında üretilmeye başlanan B segmenti otomobildir. Aracın montajı Çekya’da yapılmaktadır. Araç Volkswagen Polo ile aynı platforma sahiptir. 2007 yılında aracın ikinci nesli, 2014’ün sonlarında üçüncü nesil Skoda Fabia tanıtılmıştır. Araç Ambition ve Style donanımları ile satışa sunulmuştur.

Skoda Fabia Teknik Özellikleri

Skoda Fabia 999 cc silindir hacmine sahiptir. 95 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 160 Nm’dir. Otomatik vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü benzindir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 6.1 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 4.4 litre, ortalama yakıt tüketimi 5.0 litredir. Araç 186 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 11.1 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 305 litredir.

Skoda Fabia Öne Çıkan Özellikleri

Skoda Fabia uzun yolcuklarınızı konforla yapabileceğiniz, eşyalarınızı rahatça sığdırabileceğiniz bir bagaj hacmine sahiptir. Geniş iç mekânı ve ince işçiliği ile tasarlanmış olan otomobil konforu en üst seviyede hissettirecek.

Skoda Fabia Kiralama Koşulları

Skoda Fabia model aracını kiralamak için miniyol.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sonucunda kiralama şirketi sizden findeks notunuzu isteyecektir. Findeks notu hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız. Bunun yanında araç kiralama şirketlerine göre yaş sınırlılıkları değişiklik gösterecektir. Araç kiralama firmalarının şartlarını kiralama sayfamızda görebilirsiniz. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Güvenli yolculuklar dileriz.

En Ucuza Skoda Fabia Kiralayabileceğiniz Firmalar

Filosunda Skoda Fabia Bulunan İş Ortalarımız

Tüm Firmalar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.