Miniyol.com

Seat Leon Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
Seat Leon Genel Tanıtım

Seat Leon

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • 21 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 1 ve Üzeri

Seat Leon Hakkında

Seat Leon Hakkında Genel Bilgiler

Seat Leon, İspanyol araç markası Seat tarafından 1999 yılında üretilmeye başlanan otomobildir. Volkswagen Group A Platformu kullanılmıştır. Türkiye’de 2013 yılında üçüncü ve son nesli olan Seat Leon Mk3 piyasaya sürülmüştür. Aracın ilk nesli olan Seat Leon Mk1 1999-2006 yılları arasında, ikinci nesli Seat Leon Mk2 ise 2005-2012 yıllarında, üçüncü ve son nesli olan Seat Leon Mk3 2012’de başlamış ve günümüzde devam etmektedir. 2021 model Seat Leon ise hibrit olarak kullanıcılarının karşına çıkmıştır.

Seat Leon Teknik Özellikleri

Seat Leon 1498 cc silindir hacmine sahiptir. 130 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 130 Nm’dir. 6 ileri düz vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü benzindir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 6.6 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 4.4 litre, ortalama yakıt tüketimi 5.2 litredir. Araç 208 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 9.4 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 380 litredir. Yakıt deposu hacmi 45 litredir.

Seat Leon Öne Çıkan Özellikleri

Seat Leon sportif ve şık duruşu ile tüm ilgiyi üstüne çeken bir otomobil. Tamamen yenilenen yüzü ile 2021 yılına bomba gibi girdi. Özellikle çevreci yapısı ve harika motor gücü ile sınıfının en iddialı araçlarından birisi oldu. Araç hem iç hem de dış tasarımı ile kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Bunlarında yanında en önemlisi aracın güvenli yapışı. Araç NCAP güvenlik testlerinden beş yıldız almayı başaran bir donanıma sahip. Hız Sabitleyici ,Acil durum Asistanı, Yarı Otonom Seyahat Asistanı, Şerit Takip Asistanı gibi özellikler bunlardan sadece birkaçı. Apple CarPlay ya da Android Auto özelliğiyle birlikte dijital dünyaya sizi daha da yaklaştıran Seat Leon sizleri bekliyor.

Seat Leon Kiralama Koşulları

Miniyol’un %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarımı, güvenli ödeme sistemi, dijitalleşen geleneksel süreçleri, gelişmiş filtreleme özellikleri ile Seat Leon modelinin size en uygununu bulabilirsiniz. Yeni nesil oto kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. Seçtiğiniz otomobilin kiralama şirketine göre findeks notunuz ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firması kimlik ve ehliyet talep edecektir. Araç kiralama fiyatları kiralama yaptığınız sezona ve araç kiralama şirketine göre farklılık gösterebilmektedir.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.