Miniyol.com

Renault Talisman Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
Renault Talisman Genel Tanıtım

Renault Talisman

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Sedan
Kiralama Koşulları
  • 23 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 3 ve Üzeri

Renault Talisman Hakkında

Renault Talisman Hakkında Genel Bilgiler

Fransız otomobil firması Renault tarafından 2015 yılında Fransa ve Güney Kore’de üretimi yapılan otomobildir. İlk kez Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. Talisman ismi doğaüstü işler yapabileceğine inanılan güç anlamına gelen tılsımdan gelmektedir.

Renault Talisman Teknik Özellikleri

Renault Talisman 1332 cc silindir hacmine sahiptir. 159 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 270 Nm’dir. 7 ileri otomatik vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü benzindir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 7.4 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 4.9 litre, ortalama yakıt tüketimi 5.8 litredir. Araç 210 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 8.9 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 608 litredir. Yakıt deposu 51 litredir.

Renault Talisman Öne Çıkan Özellikleri

Renault Talisman dış tasarımı ve iç tasarımında ki detaylar ile öne çıkmaktadır. Yenilenen Renault ile birinci sınıf bir yolculuk keyfi yaşayacaksınız. LED Matrix Vision farlar, dikkat çeken ön tasarım ve multi-sense özelliği ile sınıfının benzersiz otomobillerinden birisidir.

Renault Talisman Kiralama Koşulları

Renault Talisman model aracını kiralamak için miniyol.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sonucunda kiralama şirketi sizden findeks notunuzu isteyecektir. Findeks notu hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız. Bunun yanında araç kiralama şirketlerine göre yaş sınırlılıkları değişiklik gösterecektir. Araç kiralama firmalarının şartlarını kiralama sayfamızda görebilirsiniz. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Güvenli yolculuklar dileriz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.