Miniyol.com

Renault Taliant Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat271 TL
Renault Taliant Genel Tanıtım

Renault Taliant

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Sedan
Kiralama Koşulları
  • 23 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 2 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Renault Taliant

En Ucuz Fiyat 271 TL En Uygun Fiyatlı Firma TTS Kaç Lokasyonda Var 206

Renault Taliant Hakkında

Renault Taliant Hakkında Genel Bilgiler

Fransız otomobil firması Renault tarafından 2021’de üretilmeye başlanan B segment otomobilidir. Platformu Dacia Logan ile aynıdır. 11 Mart 2021’de Türkiye’de tanıtılmıştır.

Renault Taliant Teknik Özellikleri

Renault Taliant 999 cc silindir hacmine sahiptir. 65 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 95 Nm’dir. 5 ileri düz vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü benzindir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 6.2 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 4.9 litre, ortalama yakıt tüketimi 5.6 litredir. Araç 157 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 17 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 628 litredir. Yakıt deposu 50 litredir.

Renault Taliant Öne Çıkan Özellikleri

Renault Taliant tasarımı, dinamik yapısı ve yenilikçi tasarımıyla güçlü bir görüntüsü vardır. Otomatik klima, Apple Carplay ve Easylink 8 inç Multimedya Sistemi ile yollar çok eğlenceli hale geliyor. Bagaj hacmi ve iç konforu ile Renault Taliant sınıfında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Renault Taliant Kiralama Koşulları

Renault Taliant araçlarının kiralama ücretleri sezona ve araç kiralama şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Araç kiralama firmaları kiralamayı gerçekleştirirken sizden ehliyet ve kimlik talebinde bulunacaktır. Firmaların findeks notları ve araç kiralama yaş sınırları farklılık gösterebilmektedir. İncelediğiniz Renault Taliant model aracı Miniyol üzerinden uygun bir şekilde kiralayabilirsiniz. Findeks notu hakkında merak ettikleriniz için tıklayınız.

En Ucuza Renault Taliant Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Renault Taliant Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.