Miniyol.com

Renault Kangoo Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat255 TL
Renault Kangoo Genel Tanıtım

Renault Kangoo

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Minivan
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Renault Kangoo

En Ucuz Fiyat 255 TL En Uygun Fiyatlı Firma Nissa Kaç Lokasyonda Var 4

Renault Kangoo Hakkında

Renault Kangoo Hakkında Genel Bilgiler

Fransız otomobil firması Renault tarafından 1997 yılında üretilmeye başlanan minivandır. Aracın ilk nesli 1998-2007 yılları arasında, ikinci nesli 2008’den itibaren üretilmeye başlamış ve devam etmektedir. 2021 yılında yeni modeli tanıtılmıştır. Aracın montajı Fransa’da yapılmaktadır.

Renault Kangoo Teknik Özellikleri

Renault Kangoo 1461 cc silindir hacmine sahiptir. 95 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 240 Nm’dir. 6 ileri düz vites tipine sahip olan otomobilin yakıt yürü benzi. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 4.3 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 4.2 litre, ortalama yakıt tüketimi 4.4 litredir. Araç 162 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 13 saniyede çıkan otomobilin bagaj hacmi 800 litredir. Yakıt deposu hacmi 50 litredir.

Renault Kangoo Öne Çıkan Özellikleri

Renault Kangoo verimli ve çevreci yapısıyla tüm işlerinizde sizin en büyük yardımcınız olacak. Standartların çok üstünde bagaj hacmi sayesinde verimliliğinizi oldukça arttıracaktır. Renault Kangoo aynı zamanda dış tasarımı ve hayatı kolaylaştıran donanımıyla hayatınızı kolaylaştıran bir otomobil.

Renault Kangoo Kiralama Koşulları

Miniyol.com üzerinden size en uygun Renault Kangoo modelini bulabilirsiniz ve kiralayabilirsiniz. Renault Kangoo araçlarının kiralama ücretleri sezona ve araç kiralama şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Aracı kiralarken findeks notunuza bakılmaktadır. Firmalar sizden ehliyet ve kimlik talep edecektir, kendi şartlarına uygun olarak firmaların findeks notları ve araç kiralama yaş sınırları farklılık gösterilebilir. Findeks notu hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

En Ucuza Renault Kangoo Kiralayabileceğiniz Firmalar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.