Miniyol.com

Mercedes-Benz Vito Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat621 TL
Mercedes-Benz Vito Genel Tanıtım

Mercedes-Benz Vito

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 9 Kişi
  • Minibüs
Kiralama Koşulları
  • 28 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 5 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Mercedes-Benz Vito

En Ucuz Fiyat 621 TL En Uygun Fiyatlı Firma Garenta Kaç Lokasyonda Var 72

Mercedes-Benz Vito Hakkında

Mercedes-Benz Vito Hakkında Genel Bilgiler

Alman araç firması Mercedes-Benz tarafından 1996 yılında üretilmeye başlanan van model araçtır. İsmini İspanya’nın Vitoria-Gasteiz şehrinden almaktadır, aynı zamanda aracın üretildiği fabrikada bu şehirdedir. İlk nesil Vito 1996-2003 yılları arasında üretilmiştir. İkinci nesil Vito 2003-2014, üçüncü nesil ise 2014 yılında üretilmeye başlamış ve günümüzde üretimi devam etmektedir. İspanya’nın yanında araç ABD, Meksika, Arjantin, Çin, Hindistan ve Endonezya’da yer alan otomobil fabrikalarında üretilmektedir.

Mercedes-Benz Vito Teknik Özellikleri

Mercedes Benz Vito Uzunluğu 5140 mm, dingil mesafesi 3200 mm, azami kantar ağırlığı 5200 kg, genişliği 1928 mm, yüksekliği 1878 mm, azami tavan yükleme kapasitesi 150 kg’dır. 114 CDI motora sahip olan Mercedes-Benz Vito’nun silindir hacmi 1950 cc’dir. Depo hacmi 70 litredir.  Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 6.8 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 5.7 litre, ortalama yakıt tüketimi 6.1 litredir. Karbon emisyonu 160 g/km’dir.

Mercedes-Benz Vito Öne Çıkan Özellikleri

Mercedes Benz Vito aile ve iş için büyük araç arayanlar için tasarlanmış mükemmel bir araçtır. Sürücünün yanında aynı zamanda yolcularında rahatı ve konforu düşünülmüştür. Sürüş ve güvenlik destek sistemleri ile güvenli bir sürüş ve multimedya özelleri sayesinde ise eğlenceli bir sürüş keyfini aynı anda yaşayacaksınız. Yolculuktan çok büyük zevk alacaksınız. İster şehiriçi, isterseniz şehirdışı Mercedes Vito sizi güvenle gideceğiniz yere ulaştıracaktır. 

Mercedes-Benz Vito Kiralama Koşulları

Mercedes Benz Vito araçlarının kiralama ücretleri sezona ve rent a car şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Miniyol.com üzerinden size en uygun Mercedes Benz Vito aracını bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Findeks notu hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.
https://www.miniyol.com/tr/findeks-nedir

 

En Ucuza Mercedes-Benz Vito Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Mercedes-Benz Vito Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.