Miniyol.com

Land Rover Range Rover Evoque Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat3700 TL
Land Rover Range Rover Evoque Genel Tanıtım

Land Rover Range Rover Evoque

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • SUV
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Land Rover Range Rover Evoque

En Ucuz Fiyat 3700 TL En Uygun Fiyatlı Firma Gri Rent Kaç Lokasyonda Var 17

Land Rover Range Rover Evoque Hakkında

Land Rover Range Rover Evoque Hakkında Genel Bilgiler

İngiliz araç firması Land Rover tarafından 2011 yılında üretimine başlanan kompackt lüks crossover SUV model otomobildir. İlk olarak Ocak 2008’de Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. Araç konforu ve off-road özellikleri ile büyük övgüler almıştır.

Land Rover Range Rover Evoque Teknik Özellikleri

Land Rover Range Rover Evoque 1999 cc silindir hacmine sahiptir. 177 Hp beygir gücüne sahip, maksimum torku 340 Nm’dir. 9 ileri otomatik vites tipine sahip olan otomobilin yakıt türü dizeldir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 6.6 litre, ortalama yakıt tüketimi 5.6 litredir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 10.3 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 6.4 litredir. Ortalama yakıt tüketimi 7.8 litredir. Araç 217 km/s maksimum hıza ulaşmaktadır. 0’dan 100 km’ye 7.6 saniyede çıkan otomobilin yakıt deposu hacmi 68 litredir.

Land Rover Range Rover Evoque Öne Çıkan Özellikleri

Land Rover Range Rover Evoque ismini İsveç’in donmuş bir gölünden almaktadır. Otoriteler tarafından her yönüyle olumla karşılanan otomobil sınıfının en iyilerinden biri olarak gösterilmektedir. Her bir detayı ile sizi etkileyecek olan Land Rover Range Rover Evoque size her yolda yoldaşlık yapacak. Motor gücü, iş ve dış tasarımı ve teknolojik donanımı ile tam bir kusursuz.

Land Rover Range Rover Evoque Kiralama Koşulları

Miniyol.com üzerinden avantajlı bir şekilde araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz mobil uygulamamız, isterseniz internet sitemiz üzerinden. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Kiraladığınız araçların fiyatları sezonlarına göre değişiklik gösterir. Firmalar sizden findeks notuz, yaşınız gibi bilgiler talep edecektir. Findeks notu ve araç kiralama yaşı firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bilgi almak için tıklayınız.

En Ucuza Land Rover Range Rover Evoque Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Land Rover Range Rover Evoque Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.