Miniyol.com

Ford Transit Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat949 TL
Ford Transit Genel Tanıtım

Ford Transit

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 14 Kişi
  • Minibüs
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Ford Transit

En Ucuz Fiyat 949 TL En Uygun Fiyatlı Firma Cizgi Kaç Lokasyonda Var 1

Ford Transit Hakkında

Ford Transit Hakkında Genel Bilgiler

ABD’li araç firması Ford Motor Company tarafından 1953 yılında üretilmeye başlanan hafif ticari araçtır. Araç İngiltere, Southampton ve Türkiye Kocaeli’nde üretilmektedir. Araç 7 nesildir üretilmekte ve üretilmeye devam etmektedir.

Ford Transit Teknik Özellikleri

Ford Transit içten yanmalı bir motora sahiptir.2198 cc silindir hacmindeki araçta yakıt tipi olarak dizel kullanılmaktadır. 155 hp beygir gücü, 385 nm azami tork ve manuel şanzıman bulunmaktadır. 6 ileri şansıman kademesi bulunan Ford Transit’in yakıt kapasitesi 80 litredir. Şehir içi yakıt tüketimi 10.4 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 8.2 litredir. Karma yakıt tüketimi 9 litredir. Araç içerisinde 15 koltuk yer almaktadır.
Ford Transit Öne Çıkan Özellikleri
Ford Tourneo Connect çok amaçlı olarak üretilmiş bir otomobildir. Yüksek bagaj hacmi, geniş içyapısı ile sınıfının en iyileri arasında yer almaktadır. Ford Transit işlerinizi kolaylaştıracak ve en büyük yardımcınız olacak bir otomobildir. Kalabalık aileler ve organizasyonların için aradığınız araç.
Ford Transit Kiralama Koşulları
Miniyol.com üzerinden avantajlı bir şekilde araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz mobil uygulamamız, isterseniz internet sitemiz üzerinden. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Kiraladığınız araçların fiyatları sezonlarına göre değişiklik gösterir. Firmalar sizden findeks notuz, yaşınız gibi bilgiler talep edecektir. Findeks notu ve araç kiralama yaşı firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bilgi almak için tıklayınız.

En Ucuza Ford Transit Kiralayabileceğiniz Firmalar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.