Miniyol.com

Ford Tourneo Custom Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat2004 TL
Ford Tourneo Custom Genel Tanıtım

Ford Tourneo Custom

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 6 Kişi
  • Minibüs
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Ford Tourneo Custom

En Ucuz Fiyat 2004 TL En Uygun Fiyatlı Firma Nissa Kaç Lokasyonda Var 1

Ford Tourneo Custom Hakkında

Ford Tourneo Custom Hakkında Genel Bilgiler

ABD’li araç firması Ford Motor Company tarafından 2012 yılından beri üretilen hafif ticari model araçtır. İlk olarak 2012 yılında Birmingham’da 2012 Ticari Araçlar Fuarı’nda tanıtılmıştır.

Ford Tourneo Custom Teknik Özellikleri

Ford Tourneo Custom silindir hacmi 2198 cc’dir. Beygir gücü 101 Hp, maksimum tork gücü 310 Nm’dir. Aracın vites tipi 6 ileri manueldir. Dizel yakıt türü bulunan Ford Tourneo Custom’ın 100 km’de şehir içi yakıt tüketimi 7.3 litredir, şehir dışı yakıt tüketimi 6.1 litredir. Ortalama yakıt tüketimi 6.5 litredir. Aracın maksimum hızı 157 km’dir. 8 koltuk yer almakta ve 5 kapılıdır. 922 litre bagaj kapasitesine sahiptir. Karbon emisyonu 172 g/km’dir. 

Ford Tourneo Custom Öne Çıkan Özellikleri

Ford Tourneo Custom 8 koltuğu ve geniş bagaj yapısı ile kalabalık aileler ve şirketler tarafından tercih edilen bir otomobildir. Şık ve teknolojik tasarımı ile hem sürücü hem de yolcular düşünülmüştür. Multimedya özellikleri ve ferah yapısı ile yolculuktan zevk alacaksınız.

Ford Tourneo Custom Kiralama Koşulları

Miniyol’un %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarımı, güvenli ödeme sistemi, dijitalleşen geleneksel süreçleri, gelişmiş filtreleme özellikleri ile Ford Tourneo Custom modelinin size en uygununu bulabilirsiniz. Yeni nesil oto kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. Seçtiğiniz otomobilin kiralama şirketine göre findeks notunuz ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firması kimlik ve ehliyet talep edecektir. Araç kiralama fiyatları kiralama yaptığınız sezona ve araç kiralama şirketine göre farklılık gösterebilmektedir.

En Ucuza Ford Tourneo Custom Kiralayabileceğiniz Firmalar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.