Miniyol.com

BMW i3 Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
BMW i3 Genel Tanıtım

BMW i3

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • 25 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 2 ve Üzeri

BMW i3 Hakkında

Bmw i3 Hakkında Genel Bilgiler

BMW tarafından Almanya’da üretilen mini sınıf elektrikli otomobil modelidir. BMW’nin ilk seri elektrikli otomobilidir. i3 2014 yılında Dünya En Yeşil Otomobili, If Design Award Altın Ödülü gibi ödüller aldı. 2014’ten 2016’ya kadar dünya çapında satılan elektrikli otomobiller içerisinde üçüncü sırada yer aldı. Aracın ilk konsepti 2011’de Almanya’da düzenlenen Uluslararası Motor Show’da tanıtıldı. Londra’daki 2012 Yaz Olimpiyatları sırasında da bir BMW i3 prototipi sergilendi. Araç dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Bmw i3 Teknik Özellikleri

BMW i3 tamamen elektrikli bir otomobildir. Enerji tüketimi 100 km’de 14.7 KWh’dır. Enerji verimliliği A+, Karbon emisyonu 0’dır. Elektrik motoruyla menzili 325 km’dir. Lityum iyon batarya kapasitesi 37.9’dır. Elektrik motoruyla maksimum hızı 160 km’dir. 0’dan 100 km’a 6.9 saniyede çıkmaktadır. Bagaj kapasitesi 250 litredir.

Bmw i3 Öne Çıkan Özellikleri

BMW i3’ün tamamen elektrikli olması ve çevreci olmasının yanında minimal ve şık tasarımı sürücüleri büyülemektedir. Günlük kullanımda 260 km’ye kadar gidebilen BMW i3 yolculuğunuzu keyifli hale getiriyor. Yüksek performanslı bataryası ve elektrikli motora sahip olan BMW i3 geleceğin otomobilidir.

Bmw i3 Kiralama Koşulları

Miniyol.com üzerinden avantajlı bir şekilde araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz mobil uygulamamız, isterseniz internet sitemiz üzerinden. Miniyol.com size en uygun aracı seçer ve karşınıza çıkarır. Kiraladığınız araçların fiyatları sezonlarına göre değişiklik gösterir. Firmalar sizden findeks notuz, yaşınız gibi bilgiler talep edecektir. Findeks notu ve araç kiralama yaşı firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bilgi almak için tıklayınız.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.