Miniyol.com

BMW 4 Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
BMW 4 Genel Tanıtım

BMW 4

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 4 Kişi
  • Coupe
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

BMW 4 Hakkında

Bmw 4 Hakkında Genel Bilgiler
Alman araç firması BMW tarafından 2014 yılında üretilmeye başlanan kompakt lüks otomobildir. İlk olarak 2013 yılında Kuzey Amerika Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. Aracın montajı BMW’nin Almanya fabrikalarında yapılmıştır. Araç 2 kapılı coupe (F32), 2 kapılı convertible (F33), 4 kapılı fastback (F36)  olmak üzere 3 farklı gövde tipiyle üretilmiştir. BMW 4 serisi 3 serisine göre çok daha büyüktür.
Bmw 4 Teknik Özellikleri
BMW 4 serisinde turbo motor kullanılmaktadır. 2 farklı şanzıman seçeneği mevcuttur; 8 ileri otomatik şanzıman ve 6 ileri manuel şanzıman. Araçlar hibrit ve benzinli olarak üretilmiştir. 1597 cm3 silindir hacmine sahiptir. 250 Nm/2000 rpm maksimum tork gücüne sahiptir. Aracın azami hızı 230 km’dir. 0 km’den 100 km’ye 8.2 saniye çıkmaktadır. Şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 10 litre, şehir dışında yakıt tüketimi 100 km’de 8.2 litredir. 100 km’de ortalama 7.4 litre yakıt harcamaktadır. Karbon emisyonu 169 gr/km’dir. Otomobilin yük kapasitesi 485 kg’dır. BMW 4’de 445 litre bagaj hacmi bulunmaktadır. Aracın uzunluğu 4640 mm, genişliği 1825 mm, yüksekliği ise 1404 mm’dir.
Bmw 4 Öne Çıkan Özellikleri
Mükemmel iç ve dış tasarımı, teknolojik, dinamik yapısı aradığınız her şey BMW 4’te. Bu araçta BMW Laser Light teknolojisi kullanılmıştır, bu teknoloji ile farlar görüş açısını ve sürüş güvenliğini arttırmıştır. Sadece sürücünün değil karşı yönden gelen sürücünün de güvenliği düşünülmüştür, farlar karşı yönden gelen sürücünün gözünü almamaktadır. 4 silindirli motoru, Sport şanzımanı, sürüş asistanları ve birçok şey. Araçta yüksek performans ve lüks arayanlar için BMW 4 sizi bekliyor.
Bmw 4 Kiralama Koşulları
BMW 4 araçlarının kiralama ücretleri sezona ve araç kiralama şirketine göre değişkenlik göstermektedir. Araç kiralama firmaları kiralamayı gerçekleştirirken sizden ehliyet ve kimlik talebinde bulunacaktır. Firmaların findeks notları ve araç kiralama yaş sınırları farklılık gösterebilmektedir. İncelediğiniz Peugeot 301 model aracı Miniyol üzerinden uygun bir şekilde kiralayabilirsiniz. Findeks notu hakkında merak ettikleriniz için tıklayınız.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.