Miniyol.com

Audi Q7 Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat TL
Audi Q7 Genel Tanıtım

Audi Q7

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • SUV
Kiralama Koşulları
  • Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı ve Üzeri

Audi Q7 Hakkında

Audi Q7 Hakkında Genel Bilgiler

Alman araç firması Audi tarafından Kasım 2015’te Slovakya’da üretilmeye başlayan lüks SUV araçtır. Audi Q7 modeli 7 kişilik ve 5 kapılı olarak tasarlanmıştır.

Audi Q7 Teknik Özellikler

Audi Q7 modeli dizel yakıtlı olarak üretilmiştir. Motor olarak S line 50 TDI quattro tiptronic motor kullanılmıştır. Araçta 2967 cc3 silindir kullanılmıştır. Aracın tavan yük kapasitesi 100/140 kg aralığındadır. Bagaj yük hacmi ise 865 litredir. Aracın bagaj hacmi 2050 litreye kadar arttırılabilmektedir. Depo hacmi ise 85 litredir. Audi Q7 241 km/s azami hıza ulaşmaktadır. 0 km’den 100 km’ye 6,1 saniyede çıkmaktadır. Aracın yakıt tüketimi şehir içinde 100 km’de 9,0 litre, şehir dışında 100 km’de 7,3 litredir. 100 km’de ortalama yakıt tüketimi 7,3 litredir. Karbon emisyon hacmi 192-182 g/km’dir.

Audi Q7 Öne Çıkan Özellikler

Büyük ve lüks araba sevenler için üretilmiş olan Audi’nin SUV tipi aracı Q7 gösterişli yapısı, özenli işçiliği ile kullanıcılarını beklemektedir. Son teknoloji iç yapısı, bilgi, eğlence ve sürücü asistan sistemleri, quattro dört tekerlekten çekiş ve akıllı süspansiyon çözümleri sayesinde güçlü sürüş deneyimiyle Audi Q7 SUV araçlar içinde zirveyi oynamaktadır.

Audi Q7 Kiralama Koşulları

Miniyol uygulamasına ve internet sitemize hızlı şekilde üye olarak ve üye olmadan araba kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. İncelediğiniz Audi Q7 model aracın size en uygununu bulabilir ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefon numarasından bilgi alabilirsiniz. Aracı kiraladığınız firmaya göre findeks notu ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firması kiralamayı gerçekleştirirken sizden kimlik ve ehliyet talep edecektir.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.