Miniyol.com

Audi A3 Genel Tanıtım

En Uygun Fiyat689 TL
Audi A3 Genel Tanıtım

Audi A3

Araç Özellikleri
  • Benzin/Dizel
  • Manuel/Otomatik
  • Klima
  • 5 Kişi
  • Hatchback 5 Kapı
Kiralama Koşulları
  • 0 Yaş Ve Üstü
  • Ehliyet Yaşı 0 ve Üzeri

En Ucuz Kiralık Audi A3

En Ucuz Fiyat 689 TL En Uygun Fiyatlı Firma Auto Home Kaç Lokasyonda Var 96

Audi A3 Hakkında

Audi A3 Hakkında Genel Bilgiler

İlk olarak 1996 yılında üretilen kompakt sınıf Alman arabasıdır. İlk nesil A3 modeli 1996-2003 yılları arasında üretilmiştir. İkinci nesil A3 2003-2012 yılları arasında, üçüncü nesil arabalar ise 2012 yılından beri üretilmeye devam etmektedir. Premium kompakt sınıfı arabaların öncülüğünü yapmış bir arabadır. Üçüncü nesil arabalarından Audi A3 (8V) modeli 2012 yılında Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştır. Eylül 2012’de Avrupa’da satışa sunulmuştur. Markanın en güçlü araçlarından birisi olan A3 Sedan aracı ise Ağustos 2021’den itibaren satışa sunulmuştur.

Audi A3 Teknik Özellikleri

Audi A3 Sedan modeli, Audi A3 serisinin en son araçlarından bir tanesidir. A3 Sedan modeli 999cc3 silindire sahiptir. Aracın azami hızı 210 km/s’dir. 0-100 km/s’e 10,6 saniyede çıkan araç şehir içi 100 km’de 5,2 litre, şehir dışında 100 km’de 4,0 litre yakıt tüketmektedir. Aracın ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4,5’dir. Audi A3 Sedan modelinin karbon salınımı 102-98 g/km’dir. Aracın iç donanımı ise oldukça zengindir. Elektrikli ayarlanabilir, katlanabilir ve ısıtmalı dış aynalar, elektrokrom, otomatik kararan, çerçevesi iç ayna, 2 bölgeli otomatik klima, elektrikli yardımcı ısıtıcı, Immobilizer, elektrikli çocuk kilidi, anahtarsız çalıştırma özelliklerinin yanında bilgi ve eğlence sistemleri, asistan sistemler ile güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmanız sağlanıyor. Yakıt ve enerji tüketiminizi azaltan ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlanan araç tüm donanımıyla araç severleri bekliyor.

Audi A3 Öne Çıkan Özellikleri

Sportif ve şık tasarımının yanında sürücünün ve yolcuların ev rahatlığında yolculuk yapmalarını sağlayan bir araçtır Audi A3. Multimedya özellikleri, güvenliğinizi sağlayacak sistemler, manevra özellikleri ile hem konforlu hem de güvenli bir yolculuk garantisi sunan bir Alman arabası. Geniş olması sebebiyle aileler tarafından tercih edilmektedir. Araç 425 litrelik bir bagaja sahiptir.

Audi A3 Kiralama Koşulları

Miniyol uygulamasına ve internet sitemize hızlı şekilde üye olarak ve üye olmadan araba kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. İncelediğiniz Audi A3 model aracın size en uygununu bulabilir ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefon numarasından bilgi alabilirsiniz. Aracı kiraladığınız firmaya göre findeks notu ve arabayı kiralayabileceğiz yaş sınırı değişebilmektedir. Araç kiralama firması kiralamayı gerçekleştirirken sizden kimlik ve ehliyet talep edecektir.

 

 

En Ucuza Audi A3 Kiralayabileceğiniz Firmalar

Kiralık Audi A3 Tercih Edilen Lokasyonlar

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.