Arama yapın

Renault Talisman İncelemesi

Renault Talisman İncelemesi
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin Bursa ilinde üretim ve ihracatı bulunan Fransız araç markası Renault, kaliteli ve güvenilir araçlarına yenisini katıyor. Kalite anlayışınızla güvenilir oto kiralamayı buluşturmak istiyorsanız, Miniyol ile Renault Talisman İncelemesi sizin için uygun olabilir.
İçerik Başlıkları
  • Renault Talisman Tasarım Özellikleri
  • Renault, bir Fransız markası olarak rahat ve güvenilir kullanımı ile Bursa ilimizde üretimiyle araba kiralama konusunda en çok tercih edilen marka çeşididir. Renault Talisman tasarım özelliklerini Miniyol olarak sizler için derledik. Birinci sınıf bir yolculuk için tercih etmeniz gereken Renault Talisman, C profili çizen LED gündüz farları ile eşsiz bir tasarıma sahiptir. Dayanıklılığı ve zarafeti gözler önüne süren ön tasarıma sahip Renault Talisman, bakışları üzerinde toplayacak motor performansı, sürüş rahatlığı ile sizleri bekliyor.
  • İç Mekan Özellikleri
  • Kişiselleştirilebilir arayüze sahip yeni Easy Link 9,3" Multimedya Sistemi ile Renault Talisman kiralık araç söz konusu olduğunda iç mekân özelliklerinin başında geliyor. Radyo, navigasyon, Multi-Sense gibi özelliklerini dokunmatik ekranla birleştirerek sizlere rahat bir seyahat imkânı sunuyor. Renault Talisman, yenilenmiş ön kol tasarımı, kaliteli malzemeler, krom detaylar, elektrokrom çerçevesiz dikiz aynası ve deri döşemesi ile size ev rahatlığını getiriyor. Ayrıca kablosuz şarj, Auto-hold özellikli park freni, kaliteli aydınlatma, ısıtmalı ve masaj özellikli koltukları ve daha pek çok sıra dışı özelliği ile araç kiralamada tercih edilen ilk marka olmaya devam ediyor. Renault Talisman iç mekâna dair her türlü özelliği ile sizlere kaliteli ve güvenilir sürüşü sunuyor. Çocuklarınız için güvenilir koltukları, eğlence merkezi olan Multimedya sistemi, ayarlanabilir direksiyon özellikleri ile seyahatleriniz boyunca Renault Talisman oto kiralama konusunda sizlere kaliteyi sunuyor.
  • Renault Talisman Boyutları
  • Otomobil kiralamada akla ilk gelen markalardan olan Renault Talisman boyutları da rahat bir yol sürüşü açısından mühimdir. Uzunluğu 4853 mm olan Renault Talisman'ın, dikiz aynaları hariç genişliği 1868 mm, yüksekliği 1463 mm, dingil mesafesi 2809 mm'dir. Aynı zamanda aracın bagaj hacmi 608 dm3 iken yakıt deposu kapasitesi ise 51 litre olması ile Renault kiralık araç düşünüldüğünde zirvedeki yerini koruyor.
  • Renault Talisman Motor Seçenekleri
  • Renault Talisman Motor Seçeneklerine baktığımız zaman yakıt tipi benzinli, 7 ileri vites sayısı, önden çekişli, otomatik vitesli özellikleri ile karşılaşıyoruz. 0-100 km/s hızlanması 9,6 sn iken silindir hacminin 1332 cm3, 270 Nm Tork, 160 beygir gücü olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda aracın yakıt tüketimi özellikleri, şehir içi 6,7 lt, şehir dışı 4,8 lt, ortalama 5,5 litredir.
  • Renault Talisman Fiyatları
  • Fransız devi Renault, en kaliteli, güvenilir araçları en uygun fiyatlarla üretmeye devam ediyor. Renault Talisman fiyatları, 2021 model üzerinden 873,000 TL başlangıç fiyatı ile listelenmektedir.
  • Kiralık Talisman Fiyatları
  • Renault Talisman oto kiralama konularında Türkiye'de önde gelen markalardandır. Aracın kalitesi, güvenli yol sürüşü, iç mekân tasarım ve özellikleri, Bursa'da üretim merkezinin bulunması ile kiralama konusunda lider durumdadır. Rent a Car firmaları ile en uygun fiyatlarla, en kaliteli yol sürüşü düşünüldüğünde Miniyol olarak bizlerin de sizlere en iyi hizmeti sunmak birincil önceliğimizdir. Otomobil kiralama konusunda 7/24 hizmet anlayışımız ile ister günlük ister haftalık kiralama olsun, sizlere Renault Talisman ile kaliteyi getiriyoruz. Her türlü fiyat alımı, sorularınız için web sitemizden bizlere ulaşarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Araç kiralamanın en güvenilir en rahat yolu, %100 fiyat ve kalite güvencesi ile Miniyol ailesi olarak seyahatlerinizde, şehir turlarınızda sizlerleyiz.

Türkiye'nin Bursa ilinde üretim ve ihracatı bulunan Fransız araç markası Renault, kaliteli ve güvenilir araçlarına yenisini katıyor. Kalite anlayışınızla güvenilir oto kiralamayı buluşturmak istiyorsanız, Miniyol ile Renault Talisman İncelemesi sizin için uygun olabilir.

Renault Talisman Tasarım Özellikleri

Renault, bir Fransız markası olarak rahat ve güvenilir kullanımı ile Bursa ilimizde üretimiyle araba kiralama konusunda en çok tercih edilen marka çeşididir. Renault Talisman tasarım özelliklerini Miniyol olarak sizler için derledik. Birinci sınıf bir yolculuk için tercih etmeniz gereken Renault Talisman, C profili çizen LED gündüz farları ile eşsiz bir tasarıma sahiptir. Dayanıklılığı ve zarafeti gözler önüne süren ön tasarıma sahip Renault Talisman, bakışları üzerinde toplayacak motor performansı, sürüş rahatlığı ile sizleri bekliyor.

İç Mekan Özellikleri

Kişiselleştirilebilir arayüze sahip yeni Easy Link 9,3" Multimedya Sistemi ile Renault Talisman kiralık araç söz konusu olduğunda iç mekân özelliklerinin başında geliyor. Radyo, navigasyon, Multi-Sense gibi özelliklerini dokunmatik ekranla birleştirerek sizlere rahat bir seyahat imkânı sunuyor. Renault Talisman, yenilenmiş ön kol tasarımı, kaliteli malzemeler, krom detaylar, elektrokrom çerçevesiz dikiz aynası ve deri döşemesi ile size ev rahatlığını getiriyor. Ayrıca kablosuz şarj, Auto-hold özellikli park freni, kaliteli aydınlatma, ısıtmalı ve masaj özellikli koltukları ve daha pek çok sıra dışı özelliği ile araç kiralamada tercih edilen ilk marka olmaya devam ediyor. Renault Talisman iç mekâna dair her türlü özelliği ile sizlere kaliteli ve güvenilir sürüşü sunuyor.
Çocuklarınız için güvenilir koltukları, eğlence merkezi olan Multimedya sistemi, ayarlanabilir direksiyon özellikleri ile seyahatleriniz boyunca Renault Talisman oto kiralama konusunda sizlere kaliteyi sunuyor.

Renault Talisman

Renault Talisman Boyutları

Otomobil kiralamada akla ilk gelen markalardan olan Renault Talisman boyutları da rahat bir yol sürüşü açısından mühimdir. Uzunluğu 4853 mm olan Renault Talisman'ın, dikiz aynaları hariç genişliği 1868 mm, yüksekliği 1463 mm, dingil mesafesi 2809 mm'dir. Aynı zamanda aracın bagaj hacmi 608 dm3 iken yakıt deposu kapasitesi ise 51 litre olması ile Renault kiralık araç düşünüldüğünde zirvedeki yerini koruyor.

Renault Talisman Motor Seçenekleri

Renault Talisman Motor Seçeneklerine baktığımız zaman yakıt tipi benzinli, 7 ileri vites sayısı, önden çekişli, otomatik vitesli özellikleri ile karşılaşıyoruz. 0-100 km/s hızlanması 9,6 sn iken silindir hacminin 1332 cm3, 270 Nm Tork, 160 beygir gücü olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda aracın yakıt tüketimi özellikleri, şehir içi 6,7 lt, şehir dışı 4,8 lt, ortalama 5,5 litredir.

Renault Talisman Fiyatları

Fransız devi Renault, en kaliteli, güvenilir araçları en uygun fiyatlarla üretmeye devam ediyor. Renault Talisman fiyatları, 2021 model üzerinden 873,000 TL başlangıç fiyatı ile listelenmektedir.

Kiralık Talisman Fiyatları

Renault Talisman oto kiralama konularında Türkiye'de önde gelen markalardandır. Aracın kalitesi, güvenli yol sürüşü, iç mekân tasarım ve özellikleri, Bursa'da üretim merkezinin bulunması ile kiralama konusunda lider durumdadır. Rent a Car firmaları ile en uygun fiyatlarla, en kaliteli yol sürüşü düşünüldüğünde Miniyol olarak bizlerin de sizlere en iyi hizmeti sunmak birincil önceliğimizdir. Otomobil kiralama konusunda 7/24 hizmet anlayışımız ile ister günlük ister haftalık kiralama olsun, sizlere Renault Talisman ile kaliteyi getiriyoruz. Her türlü fiyat alımı, sorularınız için web sitemizden bizlere ulaşarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Araç kiralamanın en güvenilir en rahat yolu, %100 fiyat ve kalite güvencesi ile Miniyol ailesi olarak seyahatlerinizde, şehir turlarınızda sizlerleyiz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.