Arama yapın

Kocaeli Gölcük Kolay Araç Kiralama

Kocaeli Gölcük Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Kocaeli Gölcük’te araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Kocaeli Gölcük Araç Kiralama Seçenekleri
  • Kocaeli Gölcük Nüfus
  • Kocaeli Gölcük Ulaşım
  • Kocaeli Gölcük Mahalleler
  • Kocaeli Gölcük Gezi Listesi
  • Nüzhetiye Şelalesi
  • Yazlık Ilıcası Termal Tesisler
  • Gölcük Deniz Müzesi
  • Kocaeli Gölcük Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Kocaeli’nin en sakin yerleşim yerlerinden biri olan Gölcük, il merkezine 18 km uzaklıktadır. Kocaeli seyahatlerinizde Gölcük’ün güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Kocaeli Gölcük Araç Kiralama Seçenekleri

Kocaeli Gölcük’te araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Kocaeli Gölcük Nüfus

Gölcük ilçesi nüfusu 2020 yılında 170.503 kişidir. Gölcük nüfusunun 80.092 kişisi erkektir ve 84.411 kişisi de kadın nüfus oluşturmaktadır.
 

Kocaeli Gölcük Ulaşım

Kocaeli Gölcük ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Ulaşım için otobüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Kocaeli Gölcük’te araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Kocaeli Gölcük Mahalleler

Atatürk, Ayvazpınarı, Cumhuriyet mahalleleri olmak üzere Gölcük’te toplam 50 mahalle bulunmaktadır.
 

Kocaeli Gölcük Gezi Listesi

Nüzhetiye Şelalesi

Farklı ağaç türleri ve hayvanları ile doğanın merkezinde bulunan Nüzhetiye Şelalesi, günübirlik rotalar için mükemmel bir lokasyon. Yağışın görece az olduğu mevsimlerde şelalenin çevresinde bulunan işletmelerden yaralanabilir; Açık havada kahvaltı yapabilir ya da kiremitte alabalık yiyebilirsiniz.
 

Yazlık Ilıcası Termal Tesisler

Gölcük’ü popülerleştiren yerlerden biri olan Yazlık Ilıcası Termal Tesisleri, hem sağlık turizmi hem de tarih turizmi açısından idealdir. Tarihi dokusu ve mimarisi ile onlarca turisti ağırlayan tesislerde çamur havuzları, sağlık suları ile ünlüdür.
 

Gölcük Deniz Müzesi

12 galeriden oluşan Gölcük Deniz Müzesi 1976 yılında deniz şehitlerini anmak için yapılmıştır. 17.yydan kalma denizci giysileri ve tarihi tüfeklerin de sergilendiği müzede Kıbrıs Barış Harekatı’nda ele geçirilen Rum hücum botu da bulunmaktadır.
 

Kocaeli Gölcük Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.