Arama yapın

İzmir Torbalı Kolay Araç Kiralama

İzmir Torbalı Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İzmir Torbalı’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Torbalı Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Torbalı Nüfus
  • İzmir Torbalı Ulaşım
  • İzmir Torbalı Mahalleler
  • İzmir Torbalı Gezi Listesi
  • Metropolis Antik Kenti
  • Efeoğlu Tabiat Parkı
  • Key Museum
  • Yörük Şenliği
  • İzmir Torbalı Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir’in Torbalı ilçesi farklı yerleri ve doğal alanları ile ön plana çıkmaktadır. İzmir seyahatlerinizde Torbalı’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İzmir Torbalı Araç Kiralama Seçenekleri


İzmir Torbalı’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

İzmir Torbalı Nüfus


Torbalı, İzmir’in Buca ilçesi ve Tire ilçesi arasında konumlanmıştır. 15,968 kişilik nüfusu olan Torbalı, İzmir’in en küçük ilçelerinden biridir. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

İzmir Torbalı Ulaşım


İzmir’in en küçük ilçelerinden biri olan Torbalı, şehir içinde otobüs, minibüs, dolmuş ve taksi ile yapılan bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca İzmir Torbalı’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir Torbalı Mahalleler


Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir’in Torbalı ilçesi denince akla sanayi ve kafeler gelmektedir. Torbalı’da Cumhuriyet, Bozköy, İnönü, Hevacı olmak üzere farklı 60 mahalle vardır.

İzmir Torbalı Gezi Listesi


İzmir’in Torbalı ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Metropolis Antik Kenti


Metropolis Antik Kenti, İonia bölgesinde bulunan antik kentlerden biridir. MÖ 3 bin yıllarında ilk yerleşim yerlerinden biri olan Metropolis Antik Kenti,  Ephessos, Symra, Kolophon, Naiton ve Nif antik kentleri arasında en erken yerleşime sahip yerdir. Neolitik dönemden Osmanlı dönemine kadar olan dönemleri gören kentin bulunduğu konumu da gidenleri kendine hayran bırakmaktadır.
 

Efeoğlu Tabiat Parkı


Torbalı ilçesinin Yeşilköy Köyü’nde bulunan Efeoğlu Tabiat Parkı, mesire alanı olarak kullanılmakta ve içinde piknik üniteleri, WC, çocuk oyun alanı, kır büfesi bulunmaktadır. Tabiat parkında elektrik, içme ve kullanma suyu da bulunmaktadır. Piknik severlerin çok seveceği bu büyük park, İzmir’den ve çevre illerden de ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır.
 

Key Museum


Türkiye’nin en geniş klasik araba ve motosiklet müzesi olan Key Museum, sadece Türkiye’den değil Dünya’dan da birçok parçaya da ev sahipliği de yapmaktadır.  Pazartesi – Salı günleri hariç haftanın diğer günleri hizmet veren Key Museum meraklısının âşık olacağı bir müze.
 

Yörük Şenliği


Her yıl ilkbahar mevsiminde, Yörük dernek ve toplulukları ile gerçekleşen Yörük Şenliği’nin küçük bir festivalden farkı yok. Şenlikte konserler, eğlenceler ve çeşitli etkinlikler yapılmakta ve Yörük ürünleri satılmaktadır.
 

İzmir Torbalı Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.