Arama yapın

İzmir Tire Kolay Araç Kiralama

İzmir Tire Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İzmir Tire’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Tire Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Tire Nüfus
  • İzmir Tire Ulaşım
  • İzmir Tire Mahalleler
  • İzmir Tire Gezi Listesi
  • Kaplan Köyü
  • Tire Müzesi
  • Derekahve
  • İzmir Tire Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir’in Tire ilçesi farklı yerleri ve doğal alanları ile ön plana çıkmaktadır. İzmir seyahatlerinizde Tire’nin güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İzmir Tire Araç Kiralama Seçenekleri


İzmir Tire’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

İzmir Tire Nüfus


Tire, İzmir’in kültür alanları ve yeşil doğal alanları ile ön plana çıkmakta ve lezzetli mutfağı ile tanınmaktadır. 84,804 kişilik nüfusu olan Tire, İzmir’in en küçük ilçelerinden biridir. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

İzmir Tire Ulaşım

İzmir’in en küçük ilçelerinden biri olan Tire, şehir içinde otobüs, tren, dolmuş ve taksi ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca İzmir Tire’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

İzmir Tire Mahalleler

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir’in Tire ilçesi denince akla kültür ve doğal alanlar gelmektedir. Tire’de Akyurt, Alaylı, Dağdere, Dumlupınar olmak üzere farklı 88 mahalle vardır.
 

İzmir Tire Gezi Listesi

İzmir’in Tire ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.
 

Kaplan Köyü

Muhteşem bir restorana sahip olan Kaplan Köyü’ne Tire halkı da sık sık uğramaktadır. Asırlık kestane, ceviz, çınar ağaçlarına sahip olan Kaplan Köyü’nde Tire’nin manzarasını izleyebilirsiniz.  Eski zamanların hissini veren Kaplan Köyü’nün köy kahvelerine gidebilirsiniz. Kaplan Dağ Restoranı’na giderek Tire’nin bölgesel lezzetlerinin tadına bakabilir, Tire Şiş Köftesi’ni deneyebilirsiniz. Maalesef ki köye gelen toplu taşıma aracı olmadığı için özel araç ya da taksi seçeneğini düşünmelisiniz.
 

Tire Müzesi

Müzenin tarihinin 1935 yılına kadar uzaması bir yana ilçenin geçmişini anlatan Tire Müzesi Yahşi Bey tarafından yaptırılmıştır. Osmanlı’dan kalan önemli eserlerin sergilendiği müzede dönem kıyafetleri, antik dönem eşyaları, el işi halılar ve özel kitabeler yer almaktadır. Müzeye girişler ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

Derekahve


Yemyeşil bir alan görmek ve köy havası almak isteyenlerin çok seveceği Derekahve’de bulunan kafelerde kahvaltı yapabilir ve Hıdrellezi kutlayabilirsiniz. Ayazma ve Şemsimescid’i aynı binada bulabilir, dinler arası barışı görebilirsiniz. Yaz aylarında ferahlamak ve barışçıl bir ortamda huzur bulmak için Derekahve tam istenileni verecek bir yer.  Şehir hayatından uzaklaşıp, doğayla izole olmak isteyenlerin kaçırmaması gereken Derekahve’ye ulaşım toplu taşımayla da oldukça kolay. 
 

İzmir Tire Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.