Arama yapın

İzmir Menderes Kolay Araç Kiralama

İzmir Menderes Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İzmir Menderes’te araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Menderes Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Menderes Nüfus
  • İzmir Menderes Ulaşım
  • İzmir Menderes Mahalleler
  • İzmir Menderes Gezi Listesi
  • Kalemlik Orman Parkı
  • Gümüldür
  • Claros
  • Kolophon Antik Kenti
  • İpekkum Plajı
  • Özdere
  • İzmir Menderes Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir’in Menderes ilçesi farklı yerleri ve eğlence alanları ile ön plana çıkmaktadır. İzmir seyahatlerinizde Menderes’in güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İzmir Menderes Araç Kiralama Seçenekleri


İzmir Menderes’te araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

İzmir Menderes Nüfus


Eski adı Cumaovası olan Menderes, İzmir’in merkezinden ilçelerinden biridir. 101.388 kişilik nüfusu olan Menderes, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biridir. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

İzmir Menderes Ulaşım


İzmir’in turistik ilçelerinden biri olan Menderes, şehir içinde otobüs ve taksi ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. İçin bir 3. metro hattı yapımı planlanmaktadır. Ek olarak Menderes Ayrıca İzmir Menderes’te araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir Menderes Mahalleler


Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir’in Menderes ilçesi turizm beldesi oluşuyla ön plandadır. Menderes’te Gazipaşa, Kasımpaşa, Kuyucak, Barbaros, olmak üzere farklı 44 mahalle vardır.

İzmir Menderes Gezi Listesi


İzmir’in Menderes ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Kalemlik Orman Parkı


Çadırla kamp yapabileceğiniz ve aynı zamanda günlük piknik alanı olarak da kullanabileceğiniz Kalemlik Orman Parkı 8 hektarlık büyük bir alana sahiptir. Orman yolunda yürüyüş yapabilir, mangal yapabilir ve çocuklarınıza vakit geçirebilirsiniz. Kamp alanları ise denize yakın ve markete sahip, aynı zamanda elektrik imkanı ve klima hizmeti de sunulmaktadır. Kır gazinosu, büfe, pide fırını, disko, market, soyunma kabinleri, duşlar ve tuvalet bulunmaktadır. 
 

Gümüldür

8 km'lik uzunlukta biraz soğuk ama denizinin biraz derin olması ile bilinen Gümüldür plajı merkeze çok yakın. Dalış için oldukça uygun olan Gümüldür plajına ek olarak, bölgede antik kalıntılar da bulunmaktadır. 

Claros


İyon kentlerinden biri olan Claros, deniz kenarında bulunmamaktadır. En büyük kehanet merkezlerinden biri olan kent, tapınağa, armağan, adak ve yazıtlara sahiptir.

Kolophon Antik Kenti


Değirmendere Köyü’nde bulunan Kolophon Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biridir. İonya’nın en zengin kentlerinden biri olan Kolophon’da kazı çalışmaları devam etmekte ve çıkarılan kalıntılar henüz belirgin değildir.
 

İpekkum Plajı 


İpekkum Plajı ince kumlu ve derin olmayan bir denize sahiptir. Yazlıkçılar ve turistler tarafından sıkça ercih edilen plajda duşlar, tuvalet ve market bulunmaktadır.
 

Özdere


Menderes’in bakanlar tarafından onaylanan tek turizm beldesi olmasıyla öne çıkan Özdere 40 kmlik bir sahil uzunluğuna sahiptir. Belde içinde birçok tesis bulunmaktadır.
 

İzmir Menderes Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.