Arama yapın

İstanbul Üsküdar Kolay Araç Kiralama

İstanbul Üsküdar Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Üsküdar’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Üsküdar Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Üsküdar Nüfus
  • İstanbul Üsküdar Ulaşım
  • İstanbul Üsküdar Mahalleler
  • İstanbul Üsküdar Gezi Listesi
  • Kız Kulesi
  • Beylerbeyi Sarayı
  • Çamlıca Tepesi
  • Fethipaşa Korusu
  • Selimiye Kışlası
  • İstanbul Üsküdar Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

uskudar-arac-kiralama

Asya topraklarının başlangıç noktası olan İstanbul’un Üsküdar ilçesinde tarihi ve turistik mekanlar, büyük bir sahili ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Üsküdar’ın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İstanbul Üsküdar Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Üsküdar’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Nüfus


520.771 nüfusu ile İstanbul’un en büyük ilçeleri arasında ilk sıralarda olan Üsküdar şehrin en gözde ilçelerinden biridir. İstanbul Boğazı/15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün bir ayağının başlangıç noktasıdır. Tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Üsküdar Ulaşım


İstanbul’un en ünlü ve en çok kullanılan köprüsü olan Boğaziçi Köprüsü / 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve bu sayede Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne de ulaşım imkanı veren Üsküdar’da tarifeli şehir hatları vapur seferleri, Marmaray Projesi geçiş yolu, otobüs, minibüs, metro ve taksi ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Üsküdar’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Mahalleler


En büyük metropol olan İstanbul’un Üsküdar ilçesi ulaşımdaki önemi ve tarihi yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Üsküdar’da Çengelköy, Beylerbeyi, Selimiye, Çamlıca olmak üzere farklı mahalleler vardır.

İstanbul Üsküdar Gezi Listesi


İstanbul’un Üsküdar ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Kız Kulesi


Boğazın tam ortasında bulunan ve bir restorana sahip olan Kız Kulesi’nin tarihi M.Ö. 4. Yüzyıla kadar uzanmaktadır. Birçok farklı efsaneye tanıklık eden Kız Kulesi deniz feneri olarak bile kullanılmıştır.

Beylerbeyi Sarayı


Sultan Abdülaziz döneminde ( 19.yy) mimar Sarkis Balyan’a yaptırılan Beylerbeyi Sarayı büyük bir bahçede bulunan yazlık saray, Mermer Köşk, Sarı Köşk, Ahır Köşk ve iki küçük deniz köşkünden oluşan büyük ve tarihi bir saray kompleksidir.

Çamlıca Tepesi


Üsküdar’ın en popüler yerlerinden biri olan Çamlıca Tepesi, geniş bir manzaraya sahiptir. Küçük ve Büyük Çamlıca olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Küçük Çamlıca küçük bir koruya sahipken, Büyük Çamlıca’da deniz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Fethipaşa Korusu


16 hektarlık yeşil alanı ile İstanbul’un en geniş yeşil alanlarından biri olan Fethipaşa Korusu onlarca ağaç ve bitki türüne sahip büyük bir belediye tesisidir.

Selimiye Kışlası


Üçüncü Selim tarafından kurulan Selimiye Kışlası tütün deposu, kışla, askeri mahkeme ve ordu karargahı olarak kullanılmıştır. İçinde bir de Florence Nightingale adlı bir müzede bulunmaktadır.

İstanbul Üsküdar Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.