Arama yapın

İstanbul Sultanbeyli Kolay Araç Kiralama

İstanbul Sultanbeyli Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Sultanbeyli’de gezilecek yerler öğrenmek için yazımıza bakabilirsiniz!
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Sultanbeyli Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Sultanbeyli Nüfus
  • İstanbul Sultanbeyli Ulaşım
  • İstanbul Sultanbeyli Mahalleler
  • İstanbul Sultanbeyli Gezi Listesi
  • Gölet Parkı
  • Aydos Kalesi
  • İstanbul Sultanbeyli Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

İstanbul’un Asya Yakası’ndaki ilçelerden biri olan Sultanbeyli farklı yerleri ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Sultanbeyli’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Dilediğiniz süre boyunca araç kiralamak Miniyol ile oldukça kolay! Kredi kartı blokesi olmadan, araç kiralama ücretinin belirli bir kısmını rezervasyon esnasında, kalan asıl tutarı ise araç teslimi yaparken ödeyebilirsiniz. Bunun dışında eğer araç kiralama işlemini iptal etmek isterseniz de hiçbir kesintiye uğramadan saatler öncesine kadar iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 
 

İstanbul Sultanbeyli Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul Sultanbeyli araç kiralama seçenekleri nedir?” sorusunun cevabı olarak Miniyol.com’u öneriyoruz. İnternet sitesi üzerinden birbirinden farklı pek çok marka ve modelden aracı saniyeler için bulmanız mümkündür. Dilediğiniz modeli kiralayabilir, planlarınızda bir değişiklik olması durumunda ise son dakikaya kadar rezervasyonunuzu iptal edip, paranızı geri alabilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Nüfus

İstanbul Sultanbeyli ilçesinin nüfusu gün geçtikçe artış göstermektedir. Türkiye İstatistik Kurumu ( TÜİK) tarafından açıklanan 2020 verilerine göre İstanbul Sultanbeyli ilçesinin nüfusu 343.318'dir. Turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

İstanbul Sultanbeyli Ulaşım

Sultanbeyli ilçesi, İstanbul'un ulaşım ağı açısından oldukça gelişmiş bir bölgesidir. Özel araçlarla bulunduğunuz noktadan Sultanbeyli'ye ulaşmak oldukça kolaydır. Bunun dışında, Üsküdar, Çekmeköy ve Ümraniye'den otobüs hatları ile de Sultanbeyli'ye uluşabilir ya da İstanbul Sultanbeyli’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Mahalleler

İstanbul Sultanbeyli oldukça büyük bir ilçedir. Dolayısıyla da pek çok mahallesi bulunmaktadır. İstanbul Sultanbeyli mahallerini merak ediyorsanız, Battalgazi, Hamidiye, Fatih, Necip Fazıl, Orhangazi ve Mimar Sinan mahalleleri en çok adı bilinen mahalleleri arasında yer almaktadır. 

İstanbul Sultanbeyli Gezi Listesi

Tarihsel açıdan oldukça gelişmiş olan İstanbul Sultanbeyli ilçesinde gezilecek pek çok farklı bölge bulunmaktadır. Sultanbeyli'ye gittiğinizde; Gölet Parkı, Aydos Kalesi ve Sosyal Tesisleri mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. 
 

Gölet Parkı

Yaklaşık 200 dönümlük bir alana kurulan Gölet Parkı, Sultanbeyli’de nereler gezilir sorusunun ilk cevabıdır. Anadolu Yakası’nın en büyük piknik ve park alanlarından biri olan Gölet Parkı içinde spor alanları, tenis kortları, yürüyüş alanları, teraslar, su oyun alanları, piknik ve tiyatro alanları, sosyal tesisler gibi birçok farklı alan mevcuttur.
 

Aydos Kalesi

Bizans Dönemi’nde inşa edilen Aydos Kalesi, Bizans döneminde “Aetos” olarak adlandırılmıştır. Orhan Gazi’nin Samandıra Kalesi’nden sonra fethettiği Aydos Kalesi, üstüne bulunduğu Aydos Tepesi’nin zirvesinde konumlanmıştır. Arkeolojik kazıları tamamlanan kalede özellikle kilise kalıntısı dikkat çekmektedir.
 

İstanbul Sultanbeyli Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol.com web sitesi ya da uygulaması üzerinden 7/24 kolay bir şekilde firmaları karşılaştırabilir ve size en uygun aracı kolay bir şekilde kiralayabilirsiniz. Dilerseniz vale hizmeti talep ederek kiraladığınız aracı bulunduğunuz bölgeye isteyebilir, dilerseniz de rent a car ofisine kendiniz giderek aracı teslim alabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.