Arama yapın

İstanbul Kartal Kolay Araç Kiralama

İstanbul Kartal Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Kartal’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Kartal Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Kartal Nüfus
  • İstanbul Kartal Ulaşım
  • İstanbul Kartal Mahalleler
  • İstanbul Kartal Gezi Listesi
  • Aydos Tepesi
  • Masal Müzesi
  • Dragos Tepesi
  • Can Geyran Deniz Kabukları Müzesi
  • İstanbul Kartal Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Anadolu Yakası’nda bulunan ve Kocaeli Yarımadası’nın güney batısında yer alan Kartal ilçesi sanayi bölgesi olarak bilinse de tarihi ve doğal özellikleriyle de ön plana çıkan bir ilçedir. İstanbul seyahatlerinizde Kartal’ın güzel ve farklı yerlerini keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

İstanbul Kartal Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul Kartal’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Kartal Nüfus

463.433 kişilik nüfusu ile İstanbul’un kalabalık ilçeleri arasında yer alan Kartal şehrin en bilinen ilçelerinden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Kartal Ulaşım

Kartal’da otobüs, minibüs, dolmuş, metro ve taksi ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Kartal’da araç kiralama yaparak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Kartal Mahalleler

Türkiye’nin en büyük metropolü olan İstanbul’un Kartal ilçesi, sanayi bölgesi olmasının yanında tarihi ve doğası ile de ön plana çıkmaktadır. Kartal’da Esentepe, Cevizli, Hürriyet, Karlıktepe olmak üzere 20 farklı mahalle vardır.

İstanbul Kartal Gezi Listesi

İstanbul’un Kartal ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Aydos Tepesi

Kartal – Pendik – Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçeleri sınırında bulunan Aydos epesi, İstanbul’un en yüksek noktasıdır. Roma – Bizans döneminden adını alan tepenin kalesi, Sultanbeyli’de bulunmaktadır. Tepe Aydos Ormanı’nın içinde bulunmakta ve ormanında bulunan mesire alanlarında piknik yapılabilmektedir. Bir göleti olan ormanda yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayabilir, piknik yapabilir ya da manzarayı seyredebilirsiniz. Yayalar ve araçlar için farklı ücretlendirmeler yapılmaktadır. 

Masal Müzesi

Türkiye’nin tek masal müzesi olan ve Kartal Belediyesi’ne ait olan müzede yerli -yabancı masallar ve kahramanlarını görebilirsiniz.  Çocuklar için oyun alanları da bulunan müzede özel günlerde etkinlikler düzenlenmektedir. Girişinin ücretsiz olduğu müzeyi, pazartesi günleri hariç mesai saatleri içinde gezebilirsiniz.

Dragos Tepesi

İstanbul’un Balkonu olarak bilinen Dragos Tepesi, İstanbul’un en iyi Adalar manzarasına sahip tepedir. Dragos Sosyal Tesislerinde yemek yiyebilir, bir şeyler içebilir ve manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Can Geyran Deniz Kabukları Müzesi

Kemal Geyran’ın yıllar boyunca biriktirdiği deniz kabukları koleksiyonundan oluşan müze, dünyanın farklı yerlerinden gelen kabukları da içermektedir.  Can Geyran Deniz Kabukları Müzesi Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri hariç 11.00 – 17.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Kartal Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.