Arama yapın

İstanbul Kadıköy Kolay Araç Kiralama

İstanbul Kadıköy Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Kadıköy’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Kadıköy Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Kadıköy Nüfus
  • İstanbul Kadıköy Ulaşım
  • İstanbul Kadıköy Mahalleler
  • İstanbul Kadıköy Gezi Listesi
  • Oyuncak Müzesi
  • Osman Ağa Cami
  • Caddebostan Plajı
  • Bağdat Caddesi
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki ilçelerden biri olan Kadıköy tarihi camileri ve sarayları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Kadıköy’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Kadıköy’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Kadıköy Nüfus


481.983 kişilik nüfusu ile İstanbul’un tarihi semti Kadıköy, şehrin Anadolu Yakası’nda bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Kadıköy Ulaşım


Anadolu Yakası’ndaki en büyük semtlerinden biri olan Kadıköy’de en uygun ulaşım stili metroyla M4 Kadıköy – Tavşantepe hattıyla gitmektir. Marmaray, taksi, minibüs, otobüs, vapur ile de gidilebilmektedir.

İstanbul Kadıköy Mahalleler


En fazla nüfusa sahip şehrimiz İstanbul’un Kadıköy ilçesi birçok gezilecek yeri ile ön plana çıkmaktadır. Kadıköy’de Erenköy, Fenerbahçe ve Koşuköy-Kadıköy olmak üzere toplam 21 tane mahalle bulunmaktadır.

İstanbul Kadıköy Gezi Listesi

Oyuncak Müzesi


Sanatçı Sunay Akın’ın köşkünde bulunan Oyuncak Müzesi Göztepe semtinde bulunmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin büyük bir zevkle gittiği Oyuncak Müzesi eski oyuncakları da barındırmaktadır.
 

Osman Ağa Cami


1612 yılında oluşturulan Osman Ağa Camisi Kadıköy’ün en eski camilerinden biridir. İşçilik ve süslemeleriyle dikkat çeken Osman Ağa Camisi çevresindeki doğa da dikkat çekmektedir. 200 yıllık çınar ağacı ise camiye farklı bir hava katmaktadır.
 

Caddebostan Plajı


Yaz aylarının kurtarıcısı Caddebostan Plajı serinlemek için güzel bir tercihtir. Bir süre halkın kullanımına kapatılan plaj yeniden açıldığı için günümüzde birçok insan gitmektedir. Sadece yazın değil kışın da gidilen Caddebostan Plajı doğayı seyretmek için de güzel bir yerdir.
 

Bağdat Caddesi


Mağazaları ile ünlü Bağdat Caddesi mağazaları gezmek için güzel bir mekandır. Hem Türkiye’nin hem de Dünya’nın en iyi alışveriş caddelerinden biri olarak değerlendirilen Bağdat Caddesi’nde isterseniz alışveriş isterseniz bir kafede vakit geçirebilirsiniz.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.