Arama yapın

İstanbul Esenler Kolay Araç Kiralama

İstanbul Esenler Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Esenler’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Esenler Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Esenler Nüfus
  • İstanbul Esenler Ulaşım
  • İstanbul Esenler Mahalleler
  • İstanbul Esenler Gezi Listesi
  • Atışalan Su Kemeri
  • Hünkar Kasrı
  • Menderes Çeşmesi / Litros Ayazması
  • İstanbul Esenler Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan en kalabalık ilçelerden biri Esenler tarihi yapıları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Esenler’in güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İstanbul Esenler Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Esenler’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Esenler Nüfus


Esenler, 446.276  nüfusu ile İstanbul’un en büyük ve Avrupa Yakası’nda bulunan en bilindik ilçelerinden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Esenler Ulaşım


Avrupa Yakası’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenler’de otobüs, minibüs, metro ve taksi ile ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Esenler’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Esenler Mahalleler


En büyük metropol olan İstanbul’un Esenler ilçesi tarihi yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Esenler’de Fatih, Havaalanı, Kemer, Menderes mahalleleri olmak üzere toplam 16 tane mahalle vardır.

İstanbul Esenler Gezi Listesi


İstanbul’un Esenler ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Atışalan Su Kemeri


Avasköy Kemeri olarak da bilinen Atışalan Su Kemeri’nin diğer bilinen adlar Tekkemer, Karakeme ve Yılanlıkemer’dir. Mimar Sinan’ın yaptığı kemer 11 gözlü ve tek katlıdır. Sert kalker taşından yapılan kemer 400 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Hünkar Kasrı


1483’te Davut Paşa tarafından yaptırıldığı düşünülen Hünkar Kasrı’nı kimin yaptırdığı hakkında çeşitli rivayetler bulunmaktadır. İçindeki çiniler ve camlardaki vitraylar tahrip olsa da hala Hünkar Kasrı hala sağlamdır.

Menderes Çeşmesi / Litros Ayazması


1984 yılında taşınmaz kültür varlığı olarak kabul edilen Menderes Çeşmesi, yanında bulunduğu kütüphane ile birlikte tarihi ve karakteristik bir meydanda bulunmaktadır. Yanında bulunduğu kütüphane eski Aya Yorgi Kilisesi’dir. Kesme taştan yapılan çeşme bugün yok olmaya yüz tutmuştur ve çalışmamaktadır.

İstanbul Esenler Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.