Arama yapın

İstanbul Beylikdüzü Kolay Araç Kiralama

İstanbul Beylikdüzü Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Beylikdüzü’nde araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Beylikdüzü Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Beylikdüzü Nüfus
  • İstanbul Beylikdüzü Ulaşım
  • İstanbul Beylikdüzü Mahalleler
  • İstanbul Beylikdüzü Gezi Listesi
  • Beylikdüzü Yaşam Vadisi
  • Deniz Canlıları Müzesi
  • West İstanbul Marina Plaj
  • İstanbul Beylikdüzü Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
İstanbul’un en kozmopolit ilçelerinden biri olan Beylikdüzü ilçesinde sahil, plaj, yaşam merkezi gibi alanlar bulunmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Beylikdüzü’nün en güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

İstanbul Beylikdüzü Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Beylikdüzü’nde araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü Nüfus


Tarihi Roma ve Bizans dönemine kadar uzanan İstanbul’un Beylikdüzü ilçesi 365.572 nüfusa sahiptir. Eskiden padişahların yaz aylarında uğradığı Beylikdüzü’nün bulunduğu İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Beylikdüzü Ulaşım


Beylikdüzü’nde otobüs, minibüs  ve taksi ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Beylikdüzü’nde araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü Mahalleler


Ülkenin en büyük metropolü olan İstanbul şehrinin Beylikdüzü ilçesi’nde Adnan Kahveci, Cumhuriyet, Gürpınar, Barış olmak üzere farklı mahalleler vardır.

İstanbul Beylikdüzü Gezi Listesi


İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Beylikdüzü Yaşam Vadisi


Cumhuriyet Mahallesi’nden başlayıp Gürpınar Sahili’ne kadar uzanması planlanan Beylikdüzü Yaşam Vadisi İstanbul’un en büyük planlı yaşam alanı olmayı planlıyor. İçinde gölet, şelale, havuz ve su oyunları bulunan Yaşam Vadisi yapımı bitirildğinde1 milyon metrekarelik 6 etaptan oluşan büyük bir alan olacak.

Deniz Canlıları Müzesi 


Kenan Balcı'nın kurduğu ve girişinin ücretsiz olduğu Yaşam Vadisi içinde bulunan müzede köpek balıkları, vatozlar, okinokslar ve onlarca mumya balıklar olmak üzere 500’den fazla deniz canlısı türünü görebilirsiniz.

West İstanbul Marina Plaj


Restoran, kafe, bar ve spor tesisleri ile büyük bir yaşam alanına sahip olan West İstanbul Marina Plaj kültür ve sanat merkezine de sahip çok yönlü bir marina-plaj konseptine sahip.

İstanbul Beylikdüzü Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.