Arama yapın

İstanbul Beşiktaş Kolay Araç Kiralama

İstanbul Beşiktaş Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Beşiktaş’ta araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Beşiktaş Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Beşiktaş Nüfus
  • İstanbul Beşiktaş Ulaşım
  • İstanbul Beşiktaş Mahalleler
  • İstanbul Beşiktaş Gezi Listesi
  • Dolmabahçe Sarayı
  • Yıldız Parkı Korusu
  • Çırağan Sarayı
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki en ünlü ilçeler arasında olan Beşiktaş tarihi yapıları ve parkları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Beşiktaş’ta görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Beşiktaş’ta araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Nüfus


189.000 kişilik nüfusu ile İstanbul’un en küçük ilçeleri arasında önde gelen Beşiktaş, şehrin Avrupa Yakası’nda bulunan ve balıkçıları, dar sokakları ile ünlü olan bir ilçedir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

İstanbul Beşiktaş Ulaşım

 
Avrupa Yakası’nın en küçük ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta otobüs, metro, minibüs ve taksi ile ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Beşiktaş’ta araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Mahalleler


En büyük metropol şehrimiz olan İstanbul’un Beşiktaş ilçesi birçok gezilecek yeri ile ön plana çıkmaktadır. Beşiktaş’taBebek, Gayrettepe, Levent, Mecidiye mahalleleri gibi birçok mahalle vardır.

İstanbul Beşiktaş Gezi Listesi


Barbaros Hayrettin Paşa Türbesi ve Anıt Heykeli
Avrupa’da Barbarossa (Kızıl Sakal), Osmanlı döneminin en önemli denizcileri arasında bulunmaktadır. Korsanlıktan Kaptan-ı Deryalığa yükselen Barbaros Hayrettin Paşa’nın türbesi ve heykeli Beşiktaş Meydanı’nda bulunmaktadır. Mimar Sinan’ın 1541 yılında inşa ettiği Barbaros Hayrettin Paşa Türbesi, hafta içi her gün 10.00-12.00 ve 14.00-16.00 arasında ziyaret edilebilmektedir. Heykel üzerinde ise Yahya Kemal Beyatlı’nın “Süleymaniye’de Bayram Sabahı” şiirinden bazı dizeler yer almaktadır.

Dolmabahçe Sarayı


Ayasofya ve Topkapı Sarayı’ndan sonra görülmesi gereken bir diğer yapıt Dolmabahçe Sarayı, Kabataş – Beşiktaş ilçeleri arasında boğaz manzarasına sahip en güzel mekanlardan biridir. Avrupa barok mimarisi ve oryantal dokuyu birlikte taşıyan Dolmabahçe Sarayı, Osmanlı’nın son 6 padişahını ve cumhuriyetin kurucusu Atatürk’ü misafir etmiştir. Beykoz’da görülmesi gereken yerler arasında en önde gelen saray Selamlık, Tören Salonu ve Harem-i Hümayun olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır.

Yıldız Parkı Korusu


Beykoz’da görülmesi gereken yerler içinde en güzel atmosfere sahip Yıldız Parkı Korusu, İstanbul’un en güzel korularından biridir. Yıldız Sarayı’nın alt kısmında bulunan Yıldız Parkı Korusu güzel bir parka, birçok havuza, bahçelere, şelalelere ve göletlere ev sahipliği yapıyor.

Çırağan Sarayı


Dolmabahçe Sarayı gibi büyüleyici bir atmosfere sahip olan Çırağan Sarayı, barok mimarisi ile ön plana çıkmaktadır. Yapımının Sultan Abdülaziz döneminde tamamlanan Çırağan Sarayı, şu anda lüks bir otel olarak kullanılmakta ve otelin kafe ve restoranında kahvaltı, brunch, akşam yemeği hizmeti vermektedir.

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.