Arama yapın

İstanbul Bağcılar Kolay Araç Kiralama

İstanbul Bağcılar Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Bağcılar’da gezilecek yerler öğrenmek için yazımıza bakabilirsiniz!
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Bağcılar Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Bağcılar Nüfus
  • İstanbul Bağcılar Ulaşım
  • İstanbul Bağcılar Mahalleler
  • İstanbul Bağcılar Gezi Listesi
  • Bağcılar Meydan
  • Güneşli Park AVM
  • 212 İstanbul Power Outlet
  • Kestane Bahçesi

Bağcılar, İstanbul ilinin Avrupa Yakası yer almaktadır. Bağcılar, İstanbul ilçeleri içerisinde en çok nüfusa sahip üçüncü ilçedir. Ancak imar-proje konusunda kapasitesi doludur. Bu sebeple yaklaşık 15 yıldır nüfus artışı bulunmamıştır. İstanbul seyahatlerinizde Bağcılar’ın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

İstanbul Bağcılar Araç Kiralama Seçenekleri

Miniyol sitesinde İstanbul’un Bağcılar ilçesi için günlük ya da daha uzun dönemlik araç kiralamak mümkündür. Miniyol sitesi müşterilerine birçok araç tercihi sunmaktadır. Ayrıca kişiler sitede kolayca fiyat veya araç karşılaştırmaları yapabilmektedir.

İstanbul Bağcılar Nüfus

Bağcılar 2020 nüfus araştırmalarına göre 737.206 kişilik bir nüfusa sahiptir. Bağcılar nüfusunun 374.475 kişilik bölümü erkektir. 362.731 kişilik bölümü kadındır. Bu durumda erkek nüfus %50,80 kadın nüfus ise %49,20 kısmı kapsamaktadır. 

İstanbul Bağcılar Ulaşım

Bağcılar ilçesi ulaşım açısından toplu taşıma konusunda İstanbul ilinin gelişmiş ilçelerindendir. Ayrıca Bağcılar ilçesinin şehir içi ulaşım için minibüsler ile İETT otobüsleri de bulunmaktadır.

İstanbul Bağcılar Mahalleler

100. Yıl, 15 Temmuz, Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli mahalleleri bulunmaktadır. Bağcılar’da Hürriyet, İnönü, Kazım Karabekir, Kemal Paşa mahalleleri de vardır.
 
Bunlardan ayrı Kirazlı, Mahmut Bey, Merkez, Sancaktepe mahalleleri de yer almaktadır. Ayrıca Yavuz Selim, Yeni Gün, Yeni Mahalle, Yıldız Tepe mahalleri de vardır. 

İstanbul Bağcılar Gezi Listesi

Bağcılar Meydan

Bağcılar’ın en iyi bilinen yerlerinden biri olan Bağcılar Meydanı aynı zamanda ilçenin en eski yerleşim yerlerindendir. Bağcıların birçok semtine ve mekanlarına yakın olan Bağcılar Meydanı görülmesi gereken yerlerden biridir.
 

Güneşli Park AVM

Bağcılar’ın Güneşli semtine bulunan Güneşli Park AVM aynı zamanda bir yaşam merkezidir. İçerisinde onlarca markanın ve restoran – kafelerin bulunduğu avmde alışveriş yapabilir, yemek yiyebilir veya film seyredebilirsiniz. Güneşli Park AVM haftanın her günü hizmet vermektedir.
 

212 İstanbul Power Outlet

Bağcılar’ın en büyük avmsi olan 212 İstanbul Power Outlet, adından da anlaşılacağı üzere markaların outlet mağazalarını içinde bulundurmaktadır. 212 İstanbul Power Outlet, alışveriş ve yemek imkanlarının yanında çocuklar ve yetişkinler için farklı eğlence alternatiflerine sahiptir.
 

Kestane Bahçesi

Oldukça büyük bir park olan Kestane Bahçesi, Bağcılar’ın Yavuz Selim Mahallesi’nde bulunmaktadır.  İlçeyi ayaklarınızın altına alan parkta şelale, piknik alanları, kamelyalar gibi farklı alanlar vardır.
 
Ayrıca Çanakkale Zafer Müzesi, 8D Sinema ve Planetaryum, Tavukçu Köprüsü gibi alanlar da Bağcılar gezi listesi içinde yer almaktadır. Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat Merkezi ve Müzesi ile Osmanlı Konağı Sosyal Tesisleri de Bağcılar’da gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Sultan Süleyman Han Burmalı Çeşmesi ve Kaşıkçı Hanı, da Bağcılar’da görülmeye değer yerler arasındadır.
 
İstanbul Bağcılar Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

 

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.