Arama yapın

İstanbul Ataşehir Kolay Araç Kiralama

İstanbul Ataşehir Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İstanbul Ataşehir’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İstanbul Ataşehir Araç Kiralama Seçenekleri
  • İstanbul Ataşehir Nüfus
  • İstanbul Ataşehir Ulaşım
  • İstanbul Ataşehir Mahalleler
  • İstanbul Ataşehir Gezi Listesi
  • Watergarden
  • Ali Gazi Baba Türbesi
  • My Museum Otomobil Müzesi Sergi Alanı
  • Kayışdağı Ormanı
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki en ünlü ilçeler arasında olan Ataşehir tarihi yapıları ve parkları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul seyahatlerinizde Ataşehir’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Araç Kiralama Seçenekleri


İstanbul Ataşehir’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Nüfus


422.594 kişilik nüfusu ile İstanbul’un en büyü ilçeleri arasında önde gelen Ataşehir, şehrin Anadolu Yakası’nda bulunan ve denize kıyısı olmayan ilçelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak noktası olan İstanbul’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

İstanbul Ataşehir Ulaşım


Avrupa Yakası’nın en büyük ilçelerinden biri olan Ataşehir’de otobüs, metrobüs, metro ve taksi ile ulaşım imkanları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Ataşehir’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Mahalleler


En büyük metropol şehrimiz olan İstanbul’un Ataşehir ilçesi birçok gezilecek yeri ile ön plana çıkmaktadır. Ataşehir’de Fetih, Ferhatpaşa, Mevlana, Barbaros mahalleleri olmak üzere toplam 17 tane mahalle vardır.

İstanbul Ataşehir Gezi Listesi

Watergarden


Watergarden AVM, İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi olarak hizmet vermektedir. Watergarden’da eğlence, kültür-sanat etkinlikleri, yemek ve alışveriş alanları bulunmaktadır. İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi olarak gün içinde havuz gösterilerine ev sahipliği yapmakta ve bu gösterilere lazer – ışık gösterileri de eşlik etmektedir. Watergarden AVM’de bowling, sinema, gösteri merkezi, çocuk lunaparkı ve park alanlı yaşam alanı bulunmaktadır.
Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi
Büyük bir alanda Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi olarak kurulan park, 2002 yılında botanik bahçe haline getirilmiştir. Araştırma eğitim ve öğretim merkezi olarak da kullanılan botanik bahçesi yeşil alan arayan ve sakinlik arayan kişiler için biçilmiş bir kaftandır. Türkiye’de bulunan farklı ve ender bitkilere de ev sahipliği yapan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi gidilip görülmesi gereken yerler arasındadır.  Ataşehir’de görülmesi gereken yerler arasında olan bahçede yetişkinler bitki ressamlığı, bahçıvanlık kursu ve arazi çalışmaları gibi eğitimler alabilmektedir. Buna ek olarak ücretsiz olarak giriş yapabileceğiniz bahçede kütüphane ve herbaryum bulunmaktadır.
 

Ali Gazi Baba Türbesi


Ali Gazi Baba Türbesi çok uzun yıllardır ziyaret yeri olarak kabul edilmektedir. Türbeye kendi ismini veren Ali Gazi Baba, Erenköy Fatihi olarak da bilinmektedir. Ali Gazi Baba Türbesi çocuk ve ev sahibi olmak isteyenler tarafından ziyaret edilmektedir.
 

My Museum Otomobil Müzesi Sergi Alanı


Klasik otomobil müzesi olan My Museum Otomobil Müzesi, yaklaşık 3000m2 tek katlı kapalı bir alanda bulunmaktadır. Klasik araçların bulunduğu ve otomobil sektöründeki tanıtım – organizasyonlara ev sahipliği yapan My Museum Otomobil Müzesi, farklı farklı özel alanlara sahiptir. 130 otomobile ev sahipliği yapan müzede, Türkiye’nin ilk Formula arabasıya da 1928’de üretilen ve Dünya’da tek olarak üretilen FİAT gibi önemli antika araçları sergilenmektedir.
 

Kayışdağı Ormanı


Ataşehir’de bulunan ve Türkiye’nin 3. en yüksek tepesi olan Kayışdağı Ormanı semtin oksijen deposudur. Yemyeşil tabiatı ve sakin doğası ile Kayışdağı Ormanı, piknik alanlarına, yürüyüş alanlarında da sahip büyük bir alandır. Ataşehir’de görülmesi gereken yerler arasında ilk 3’te olan ormana bizce bir şans vermelisiniz.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.