Arama yapın

Havalimanında Araç Kiralayın

Havalimanında Araç Kiralayın
Sinan Daşpınar
Miniyol ile havalimanından kolayca araç kiralama yapabilir. Saniyeler içinde ulaşım sıkıntınızı çözebilirsiniz.
İçerik Başlıkları
  • Havalimanında Araç Kiralamak Avantajlı mı?
  • Daha Konforlu Bir Seyahat Zor Değil
  • Uzun Yolculuk Hasarlarını Önleyin
  • Direkt Ulaşım Sağlayabilirsiniz
  • Bavul Sayınızın Önemi Kalmaz
  • 7/24 Çalışan Çağrı Merkezleri
  • Ücretsiz Değişim ve İptal
  • Havalimanında Nasıl Araç Kiralanır?
  • Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Uçak seyahatleri hem zamandan tasarruf sağlaması hem de imkanların yaygınlaşması ile maddi olarak erişilebilir hale gelmiştir. Bu yüzden de çokça tercih edilmektedir. Sık sık yapılan bu uçuşların en yıpratıcı kısımlarından birisi de havalimanından ulaşılmak istenen yere gidebilmektir. Havaalanında araç kiralama ulaşımı sağlamak için en mantıklı yollardan birisidir. 

Havalimanında Araç Kiralamak Avantajlı mı?

Havaalanları şehir merkezlerinden uzakta inşa edilirler ve şehir merkezine ulaşım çeşitli yollardan sağlanabilir. Büyük şehirlerde ağır yüklerle vasıta değiştirerek seyahat etmek imkansıza yakın derecede bıktırıcıdır. Taksi de maalesef gerektiğinden çok daha pahalıya mal olabilmektedir. Havalimanında araç kiralama en avantajlı yollardan birisidir. Otobüslerin güzergahına takılı kalmadan nereye gitmek istiyorsanız ulaşabilir taksiden daha tasarruflu bir şekilde de kapatabilirsiniz.
 

Daha Konforlu Bir Seyahat Zor Değil 

Otobüslerde elinizde yükle ayakta kalmadan veya takside para hesabı yapıp telaş yaşamadan konforlu bir şekilde araç kiralayabilirsiniz. Miniyol araç kiralama ile daha konforlu bir seyahat zor değil. Sizin için en kısa sürede ilgili çalışanlarımız ile size en uygun arabayı seçmenizde yardımcı olabiliriz. Konforlu ve güvenli araçlar ile nereye gitmek isterseniz nerede durmak isterseniz durarak konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.
 
havalimanindan-arac-kiralayin
 

Uzun Yolculuk Hasarlarını Önleyin 

Uzun sürüşler sürücüleri etkilediği gibi arabaları da etkilemektedir. Uzun yolculuklar arabaları kötü şekilde etkiler ve uçuş yolculuğunuzdan daha uzun ve yorucu bir deneyim yaşamanızı sağlar. Miniyol’da araç kiralayarak arabanızın karşılaşacağı uzun yolculuk hasarlarını önleyin.
 

Direkt Ulaşım Sağlayabilirsiniz 

Araç kiralayarak varmak istediğiniz yere direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. Nereye ne zaman varmak istiyorsanız o zaman varabilirsiniz kontrol sizin ve esneklik mümkün.
 

Bavul Sayınızın Önemi Kalmaz 

Büyük ve ağır bavullarla oradan oraya aktarma yaparak yolculuk yapmak, yolculuktan çok daha yorucu hale gelebilmektedir. Araç kiralarken bavul sayınızı minimize etmek zorunda kalmazsınız çünkü kendinize özel ulaşımınızı sağlayan bir aracınız olacaktır. Tüm eşyalarınızı bagaja doldurabilir ve tek seferde ağırlığı taşımadan varabilirsiniz.
 

7/24 Çalışan Çağrı Merkezleri 

Miniyol’da 7/24 çalışan çağrı merkezleri sayesinde hiçbir sorun yaşamadan kiralama sürecini atlatabilirsiniz. Miniyol ailesinde çalışan çalışanlarımız da her türlü araç kiralama sorularınızı zevkle cevaplayacaktır.
 

Ücretsiz Değişim ve İptal 

Ücretsiz değişim ve iptal imkanı ile müşteri memnuniyetinin önemi gösterilmektedir. Mağduriyet yaşamadan para kaybetmeden esnekliğinizi yitirmenize gerek kalmadan Miniyol’dan araç kiralayabilirsiniz.
 

Havalimanında Nasıl Araç Kiralanır? 

İnternet sitemizden veya uygulamamızdan karşılaştırmalı bir şekilde en uygun bulduğunuz aracı seçebilir ve saniyeler içinde rezerve edebilirsiniz. İsterseniz ödemeyi taksitli bir şekilde yapabilir veya kredi kartı blokesine gerek kalmadan ücretin bir kısmını kiralarken bir kısmını da aracı teslim ederken ödeyebilirsiniz. Uçuştan önce yapacağınız rezervasyon sonrası ilgili şubeden aracınızı teslim alabilirsiniz. Buna ek olarak çağrı merkezlerimizden de ek bilgi alabilirsiniz. 
 

Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.