Arama yapın

Dacia Lodgy Özellikleri

Dacia Lodgy Özellikleri
Sinan Daşpınar
Ailenizle birlikte rahat ve güvenilir bir şekilde çıkmak istediğiniz seyahatlerinizde, şehir turlarınızda araç kiralama için tercih edebileceğiniz araçlardan biri Dacia Lodgy'dir. Dacia Lodgy, ailenizle en iyi yol deneyimini yaşayabilmeniz için tasarlanmıştır.
İçerik Başlıkları
  • Dacia Lodgy Hakkında
  • Dacia Lodgy Özellikleri
  • Yeni Dacia Lodgy İç Tasarım Özellikleri
  • 2021 Dacia Lodgy Dış Tasarımı
  • Renk Seçenekleri
  • Lodgy Boyutları
  • Dacia Lodgy Motor Seçenekleri
  • Dacia Lodgy Fiyatları
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
Ailenizle birlikte rahat ve güvenilir bir şekilde çıkmak istediğiniz seyahatlerinizde, şehir turlarınızda araç kiralama için tercih edebileceğiniz araçlardan biri Dacia Lodgy'dir. Dacia Lodgy, ailenizle en iyi yol deneyimini yaşayabilmeniz için tasarlanmıştır. Miniyol garantisi ile rahat bir sürüş için gönül rahatlığı ile Dacia ailesini tercih edebilirsiniz.

Dacia Lodgy Hakkında

Romanya markası Dacia Lodgy hakkında söylenebilecek en iyi özelliklerden bir tanesi kesinlikle aileniz için en uygun araç olduğudur. 7 koltuğu ve ferah iç yapısı ile aileniz için hak ettiğiniz rahatı sağlayacaktır. Oto kiralama konusunda Dacia Lodgy en çok tercih edilen modeller arasındadır.
 

Dacia Lodgy Özellikleri

Dacia Lodgy özellikleri ailenizin güvenle seyahat edebilmesi üzerine tasarlanmıştır. Romanya markası araç son derece geniş, ferah, ayarlanan koltuklarıyla en konforlu yol deneyimini sunmaktadır. Takviyeli gövde yapısı, çocuk koltuğu sistemi, ön ve yan hava yastıkları ile Lodgy size öncelikle güvenli sürüşü getirmektedir. Araba kiralama konusunu özellikle aileniz ve güvenlikleri için düşünüyorsanız, Dacia ilk tercih edilmesi gereken markadır.
 

Yeni Dacia Lodgy İç Tasarım Özellikleri

Elektrikli ayarlanabilir camları, sürücü tarafındaki kol dayama seçeneği, iki ve üçüncü koltukların arkasında bulunan 12 V'luk prizleri, otomatik kliması, kaliteli iç mekân ferahlığı, katlanan koltuklarıyla yeni Dacia Lodgy iç tasarım özellikleri arasında en önde gelenlerdendir. Miniyol garantisi ile de rahatlıkla ulaşabileceğiniz araç sürüş destek sistemleriyle de güvenli yol sürüşü için en doğru markadır.

Dacia, dokunmatik ekranı, navigasyon, telefon medya gibi özellikleri barındırıyor. USB girişleri, Bluetooth özelliği sizlere güvenli sürüş imkânı sağlıyor.
 
Dacia Lodgy
 

2021 Dacia Lodgy Dış Tasarımı

Keskin tasarımlı arka fanları, geniş tamponları, ön panjuru ve halojen farları ile 2021 Dacia Lodgy dış tasarımı ile de gözleri büyülüyor. Aileniz için otomobil kiralama söz konusu olduğunda dış tasarımı da göz dolduran Dacia Lodgy'i rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Renk Seçenekleri

Dacia Lodgy, renk seçenekleri demir mavi, gök mavisi, mercan kırmızı, arsenik gri, gri füme, kül beji, NC, beyaz ve siyah şeklinde dokuz çeşittir.
 

Lodgy Boyutları

Rahat ve güvenli yolculuğun bir numaralı markası Lodgy boyutları; uzunluğu 4498 mm, dingil mesafesi ise 2810 mm şeklindedir. Ön sarkıntı 822 mm, arka sarkıntı 866 mm, bagaj kapağı açıkken yükleme hacmi 2015 mm'dir.
 

Dacia Lodgy Motor Seçenekleri

Yakıt tipi dizel olan Dacia Lodgy motor seçenekleri 90-110 bg çeşitlerini görüyoruz. Buna göre maksimum güç kW CEE (hp) 4/8, CO2 emisyonu 103-105, yakıt deposu kapasitesinin 50 lt olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama yakıt tüketimi ise 4 litredir.
 

Dacia Lodgy Fiyatları

2021 yılı ile Dacia Lodgy fiyatları 424,000 TL başlangıç fiyatı ile listelenmektedir.

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

En uygun otoyu kiralamak istiyor ve Miniyol araç kiralama nasıl yapılır diye düşünüyorsanız, web sitemizden veya uygulamamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi alabilir, araç kiralama rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Rezervasyon işleminizin tamamlanmasının ardından kiraladığınız araç, seçtiğiniz kiralama ofisinde sizi bekliyor olacaktır. Miniyol tüm bilgileri sizler için rent a car firmasına ulaştırır ve araç kiralama süreciniz başlamış olur.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol sizlere araba kiralama konusunda 7/24 garanti, kalite, %100 fiyat güvencesi ile en doğru hizmeti vermek için kurulmuştur. Vale hizmetleri, 7/24 misafir hizmeti, gerek web sitesi üzerinden gerekse uygulama üzerinden, hızlıca, en kolay şekilde en uygun aracı kiralayabilirsiniz. İster iş için ister ailenizle en özel anlar, şehir turları için olsun en doğru aracı temin edebilmeniz için Miniyol doğru adrestir.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.