Arama yapın

Bursa İnegöl Kolay Araç Kiralama

Bursa İnegöl Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Bursa İnegöl’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Bursa İnegöl Araç Kiralama Seçenekleri
  • Bursa İnegöl Nüfus
  • Bursa İnegöl Ulaşım
  • Bursa İnegöl Mahalleler
  • Bursa İnegöl Gezi Listesi
  • Oylat Kaplıcaları
  • Oylat Şelalesi
  • İshak Paşa Külliyesi
  • İnegöl Kent Müzesi
  • Atatürk Kent Ormanı
  • Bursa İnegöl Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Bursa’nın merkeze yakın İnegöl ilçesi önceleri yazlık olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda Bursa’nın en eski ilçelerinden olan İnegöl il merkezine 46,7 km uzaklıktadır. Bursa seyahatlerinizde İnegöl’ün güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Bursa İnegöl Araç Kiralama Seçenekleri

Bursa İnegöl’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Bursa İnegöl Nüfus

İnegöl ilçesi nüfusu 2018 yılında 268.155 kişidir. İnegöl nüfusunun 134.942 kişisi erkektir. Ayrıca 133.213 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %50,22 erkek nüfusu ve %49,78 kadın nüfusu bulunmaktadır. 
 

Bursa İnegöl Ulaşım

Bursa İnegöl ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Taksi, otobüs, minibüs ve kendi özel aracınız ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Bursa İnegöl’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Bursa İnegöl Mahalleler

Çavuşköy, Dömez, Esenköy, Baykoca mahalleleri olmak üzere İnegöl’de toplam 116 mahalle bulunmaktadır.
 

Bursa İnegöl Gezi Listesi

Bursa İnegöl araç kiralama

Oylat Kaplıcaları

Radyoaktif şifalı yerlerden biri olan Oylat Kaplıcaları’na şifa bulmak için her türlü yerden hem turist hem de yerli insanlar gelmektedir. Kaplıca suyunun şifa bulduğu hastalıklar: romatizma, çocuk felci, idrar yolu hastalıkları ve kadın hastalıklarıdır. Merkeze 27 kilometre uzaklıkta bulunan Oylat Kaplıcaları 2 hamam ve çokça sayıdan konaklama alanlarına sahiptir.
 

Oylat Şelalesi

Yine merkeze 27 kilometre uzaklıkta bulunan Oylat Şelalesi serinlemek için güzel bir tercihtir. Uludağ’ın eriyen karlardan beslenmektedir. Bünyesinde birçok ağaç türü barındırır. Meşe, kestane, çam, gürgen, kavak yalnızca bunlardan birkaç tanesidir. Oylat Şelalesi’nin ormanında doğa yürüyüşü yapma imkânınız da olduğu için görmeden dönmeyin denilecek türden.
 

İshak Paşa Külliyesi

İnegöl’ün merkezinde bulunan İshak Paşa Külliyesi, içinde medrese, zaviye, türbe, cami, külliye ve han bulundurmaktadır. İnegöl ilçesinin sınırları içinde bulunan son Osmanlı yapıtı olma özelliği de dikkatinizden kaçmasın.  18. yüzyılda yapılan bu külliye size zamanda geriye gitmişsiniz hissiyatı yaşatacaktır.
 

İnegöl Kent Müzesi

İshak Paşa Külliyesi’nin hemen yanında bulunan İnegöl Kent Müzesi bir ilçede açılan bir müze unvanına sahiptir. Girişi ücretli olan bu müze öğrenci için 1 TL, tam için ise 1,50 TL istemektedir. Ancak pazartesi günleri müze kapalıdır. Salı, çarşamba, Perşembe, Cuma, cumartesi saat 9 ile 18 arası açıktır; Pazar günleri ise 10 ila 18 arası açıktır.
 

Atatürk Kent Ormanı

Şehir merkezinden uzak olan Atatürk Kent Ormanı yaklaşık 65 kilometre uzaklıktadır. Şehir merkezinden uzak olduğu için kendinizi doğayla iç içe hissedebileceğiniz bir yerdir. Bol oksijenli havası ile de orman yürüyüşe veyahut piknik yapabilirsiniz.
 

Bursa İnegöl Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.