Arama yapın

Bursa Gemlik Kolay Araç Kiralama

Bursa Gemlik Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Bursa Gemlik’te araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Bursa Gemlik Araç Kiralama Seçenekleri
  • Bursa Gemlik Nüfus
  • Bursa Gemlik Ulaşım
  • Bursa Gemlik Mahalleler
  • Bursa Gemlik Gezi Listesi
  • Narlı Köyü
  • Gemlik Açık Hava Müzesi
  • Celal Bayar Vakfı Müzesi
  • Gemlik Kaplıcası
  • Büyük Kumla Köyü
  • Bursa Gemlik Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Bursa’nın Marmara Denizi’ne kıyısı olan Gemlik ilçesi önceleri yazlık olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda Bursa’nın en eski ilçelerinden olan Gemlik il merkezine 33 km uzaklıktadır. Bursa seyahatlerinizde Gemlik’in güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Bursa Gemlik Araç Kiralama Seçenekleri

Bursa Gemlik’te araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Bursa Gemlik Nüfus

Gemlik ilçesi nüfusu 2020 yılında 115.404 kişidir. Gemlik nüfusunun 102.183 kişisi erkektir. Ayrıca 102.366 kişisi de kadın nüfustur. Yüzde olarak bakıldığında %50,32 erkek nüfusu ve %49,68 kadın nüfusu bulunmaktadır. 
 

Bursa Gemlik Ulaşım

Bursa Gemlik ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. 131, 101, 102, 401 numaralı otobüslerle Bursa merkezden Gemlik’e geçiş yapabilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Bursa Gemlik’te araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Bursa Gemlik Mahalleler

Adliye, Ata, Hamidiye, Kumla mahalleleri olmak üzere Gemlik’te toplam 35 mahalle bulunmaktadır.
 

Bursa Gemlik Gezi Listesi

Bursa Gemlik araç kiralama

Narlı Köyü

İlçe merkezine 13 km uzaklıkta bulunan Narlı Köyü, Gemlik Körfezi’nde bulunmaktadır. Tertemiz denizi ve yemyeşil doğası ile tam bir balıkçı köyüdür. Özel araçla da ulaşım sağlayabileceğiniz Narlı Köyü harika bir plaja sahiptir.
 

Gemlik Açık Hava Müzesi

Gemlik Açık Hava Müzesi içerisinde Roma Dönemi’ne ait mezarlar ve törenlerin olduğu görseller bulunmakta. Tarihi 2600 yıl öncesine kadar değinen arkeolojik kalıntılar, kazıların yapılmasıyla Bursa Belediyesi tarafından müzeye çevrilmiştir. Gemlik gezilecek yerler arasında bulunan müze hala tamamlanma aşamasındadır.
 

Celal Bayar Vakfı Müzesi

Türkiye’nin 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar tarafından kendi imkanları ile oluşturduğu Celal Bayar Vakfı Müzesi, Atatürk’ün hatırasını yaşatan özel bir köşe, Celal Bayar’ın Kuvayı Milliye yılları gibi önemli yıllara ait fotoğraflar ve belgeler, iktisat vekilliği, imar ve iskan bakanlığı, İş Bankası'ndaki çalışma yılları ve Bayar’ın cumhurbaşkanı olduğu dönemlere ait madalyalar, silahlar, nişanlar, imzalı resimler ve aile yadigarı eşyaları sergilemektedir.
 

Gemlik Kaplıcası

İçinde özel banyo ve çok sayıda sıra banyo yer alan Gemlik Kaplıcası içerisinde konaklama tesisi, restoran, kafe ve dinlenme alanları bulunmaktadır. Kaplıcanın suyunun romatizma rahatsızlıklarına, nevraljiye, zihinsel yorgunluklarına ve kalp hastalıklarına iyi geldiği söylenmektedir.
 

Büyük Kumla Köyü

İlçe merkezine 9 km uzaklıkta olan Büyük Kumla Köyü yazlık sitelere ve konaklama yerlerine sahiptir. Yemyeşil ağaçları, berrak denizi ve temiz sahil şeridi ile günübirlik geziler için harika bir alternatiftir. Bölgeye özel araçların dışında minibüs ve otobüslerle ulaşım sağlanmaktadır.
 

Bursa Gemlik Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.