Arama yapın

Balıkesir Burhaniye Kolay Araç Kiralama

Balıkesir Burhaniye Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Balıkesir Burhaniye’de araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Balıkesir Burhaniye Araç Kiralama Seçenekleri
  • Balıkesir Burhaniye Nüfus
  • Balıkesir Burhaniye Ulaşım
  • Balıkesir Burhaniye Mahalleler
  • Balıkesir Burhaniye Gezi Listesi
  • Adramytteion Antik Kenti
  • Ören
  • Şahinler Köyü Camii
  • Seklil Tepe Çamlığı
  • Balıkesir Burhaniye Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Balıkesir’in en turistik ilçelerinden biri olan Burhaniye gezilecek yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Balıkesir seyahatlerinizde Burhaniye’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.
 

Balıkesir Burhaniye Araç Kiralama Seçenekleri

 
Balıkesir Burhaniye’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Balıkesir Burhaniye Nüfus

Türkiye'nin yüksek riskli kabul edilen deprem bölgesinde yer alan Burhaniye nüfusu 2020 yılına göre 61.806 kişidir. Aynı zamanda turistlerin uğrak noktası olan Balıkesir’de araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!
 

Balıkesir Burhaniye Ulaşım

Balıkesir Burhaniye arası ulaşım karayolundan sağlanabilmektedir. Otobüs ve minibüs ile ulaşım sağlayabilir ve bunlara ek olarak Balıkesir Burhaniye’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

Balıkesir Burhaniye Mahalleler

Balıkesir Burhaniye’ye ait 38 tane mahalle bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Ağacık, Avunduk, Bahadınlı, Bahçelievler mahallelerini sayabiliriz.
 

Balıkesir Burhaniye Gezi Listesi

 

Adramytteion Antik Kenti

Karataş mevkiinden itibaren 8 kilometre bir alanda kurulan Adramytteion Antik Kenti en eski Anadolu şehridir. Atinalıların kolonize ettiği liman ve deniz üssü olan antik kente, Truva ve Pergomon birbirlerine ticaret yoluyla bağlanmışlardır. Romalılar tarafından istila edilmiştir ve Bizanslılar döneminde giderek önemini, değerini kaybetmiştir.

Ören

İlçe merkezine 4 km uzaklıkta bulunan Ören’de Palamut ağaçları koruma altına alınmıştır. Bu yer aynı zamanda Yeşil Ören adını almıştır ve Mavi Bayrak sahibi olan bir denizi vardır.
 

Şahinler Köyü Camii

Türk İslam aleminde içinde hat örnekleri olmayan Şahinler Köyü Camii mimarisinde daha çok doğa süslemeleri vardır. 150 yıllık bir geçmiş olduğu düşünülmektedir. 
 

Seklil Tepe Çamlığı

Burhaniye’ye 3 km uzaklıkta bulunan Seklil Tepe Çamlığı; temiz havası, çam ve zeytin ağaçları ile kaplı doğal ortamı ve su kaynakları ile harika bir piknik alanıdır.
 

Balıkesir Burhaniye Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.