Arama yapın

Aydın Kuşadası Kolay Araç Kiralama

Aydın Kuşadası Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Aydın Kuşadası’nda araç kiralama nasıl yapılır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Aydın Kuşadası Araç Kiralama Seçenekleri
  • Aydın Kuşadası Nüfus
  • Aydın Kuşadası Ulaşım
  • Aydın Kuşadası Mahalleler
  • Aydın Kuşadası Gezi Listesi
  • Güvercinada Kalesi
  • Efes Antik Kenti
  • Kuştur Plajı
  • Adaland
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Aydın’ın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Kuşadası koyları ve plajları ile ön plana çıkmaktadır. Aydın seyahatlerinizde Kuşadası’nda görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Aydın Kuşadası Araç Kiralama Seçenekleri

Aydın Kuşadası’nda araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

Aydın Kuşadası Nüfus

121.493 kişilik nüfusu ile Aydın’ın bir ilçesi olan Kuşadası, şehrin batı kısmında bulunur. Turistlerin uğrak noktası olan Aydın’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

Aydın Kuşadası Ulaşım

Güzel bir şehir olan Kuşadası’na Aydın’ın merkezinden, 51 dakikada gitmek mümkündür. Taksi, özel aracını ve otobüsler kullanılarak gidilebilecek bir ilçedir. 

Aydın Kuşadası Mahalleler

En güzel gezilecek yerlere sahip şehrimiz Aydın’ın Kuşadası ilçesi diğer ilçelere kıyasla daha çok körfezleri ile bilinir. Kuşadası’nda Ege, Kirazlı ve Yavansu olmak üzere toplam 23 tane mahalle bulunmaktadır.

Aydın Kuşadası Gezi Listesi

Güvercinada Kalesi

Yaz geceleri ile beraber ışıklandırılmış kale çok güzel bir manzara katmaktadır. Yaz sezonu turlar yapılan Güvercinada Kalesi’nde turistlerin yoğun ilgisi olduğu için sakin bir ortam bulabilmek pek mümkün değildir. Kaleye giriş ücretsizdir ancak otoparka kişisel aracınızı park etmeniz saat başı 10 TL’dir. 
 

Efes Antik Kenti 

Kuşadası’na 30 dakikalığa uzaklıkta olan Efes Antik Kenti tarihi bir yeri gezmek isteyen ziyaretçilerin gidebileceği en güzel yerlerden biridir. Dünyanın 7 harikasından biri olan Efes Antik Kenti’nde başka yapılar da bulunmaktadır. Kentte Magnesia Kapısı, Doğu Gymnasionu ve Devlet Agorası Hamamları, Yukarı Agora (Devlet Agorası) ve Bazilika, Odeon, Prytaneion – Prytaneion (Belediye Sarayı) gibi birçok yapı bulunmaktadır.
 

Kuştur Plajı 

Mavi bayraklı olan Kuştur Plajı’na kişisel aracınız dışında devlet otobüsleri ile de gidebilirsiniz. Denizde yer yer kayalar olsa da genel olarak kumsal bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda mavi bayraklı olduğu için de ücretsiz bir biçimde giriş yapabilirsiniz. Devlet otobüslerine ise 1 nolu otobüse binebilirsiniz ayrıca otobüsler 07.00-00.00 saatleri arasında çalışmakta ve 1 saatlik aralıklarla otobüs gelmektedir.
 

Adaland 

Çocukların da eğlenebileceği bir yer olan Adalandsu kaydırakları, aktivite havuzları, jakuzi, spa ve masaj alanları bulunmaktadır. Ancak giriş ücreti olan Adaland vereceğiniz ücrete değmektedir. Ayrıca yunuslara binerek de fotoğraf çekebilmeniz mümkündür.
 

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.