Arama yapın

Ankara Yenimahalle Kolay Araç Kiralama

Ankara Yenimahalle Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Ankara Yenimahalle’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Ankara Yenimahalle Araç Kiralama Seçenekleri
  • Ankara Yenimahalle Nüfus
  • Ankara Yenimahalle Ulaşım
  • Ankara Yenimahalle Mahalleler
  • Ankara Yenimahalle Gezi Listesi
  • 75. Yıl Ankara Hipodromu
  • Atatürk Orman Çiftliği
  • Cumhurbaşkanlığı Sarayı
  • Yenimahalle Belediyesi Evrensel Değerler Çocuk Müzesi
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Ankara’nın en büyük ilçelerinden biri olan Yenimahalle, aynı zamanda Ankara’nın en eski ilçelerinden biridir. Ankara seyahatlerinizde Yenimahalle’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Araç Kiralama Seçenekleri

Ankara Yenimahalle’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Nüfus

695.395 kişilik nüfusu ile Ankara’nın semti Yenimahalle, şehrin en büyük ilçelerinden biridir. Turistlerin uğrak noktası olan başkent Ankara’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

Ankara Yenimahalle Ulaşım

Yenimahalle’de metro, taksi, otobüs, minibüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hafta içi sabah saatlerinde trafik olabileceği için erken çıkmaya dikkat etmeniz iyi olabilir. Trafik durumunu kontrol etmek için internete veya navigasyonunuza bakabilirsiniz. Bunlara ek olarak Ankara Yenimahalle’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Mahalleler

Yenimahalle’de bulunan mahallelerden bazıları: Batıkent, Ostim, Demetevler, İvedik, Yakacık ve Şentepe mahalleleridir. Toplam 68 mahallesi vardır.

Ankara Yenimahalle Gezi Listesi

75. Yıl Ankara Hipodromu

75. Yıl Ankara Hipodromu at yarışı pistidir. Çocuklar ata binebilir, parklarında oynayabilir, bisiklet sürebilir. 75. Yıl Ankara Hipodromu ailecek vakit geçirmek için güzel bir seçenek. İsterseniz Kırbahçesi’nde yemek yiyebilir çocuklarınızı da izleyebilirsiniz. 10-12 yaşları arasında çocuklarda yetişkin atlara binmek ücretsizken, 14-16 yaşları arasındaki gençlerde yavru atlara binmek ücretsizdir.

Atatürk Orman Çiftliği

Mustafa Kemal Atatürk tarafından yaptırılan Atatürk Orman Çiftliği Türk çiftçilere önderlik yapan bir kuruluştur. Kendi markası da olan çiftlik gezime açıktır. Onlarca metrekareye sahip Atatürk Orman Çiftliği doğal güzellik görmek için Ankara’da tercih edilmesi gereken yerlerden biridir.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı

Atatürk Orman Çiftliği’nin içinde olan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın içinde ana bina, 15 Temmuz Şehitler Abidesi, Beştepe Millet Cami, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi vardır.  İlk ismi “Ak Saray” olup sonralarda Cumhurbaşkanlığı Külliyesi olmuştur. Yol mesafesi az gibi dursa da anayol yüzünden uzayabilmektedir.

Yenimahalle Belediyesi Evrensel Değerler Çocuk Müzesi

Ankara’daki tek evrensel değerler çocuk müzesi olup, sanata değer veren çocuklar yetiştirmek için kurulan bir müzedir. Çocukların eğlencelerini paylaşabileceği, keşfetme duygusunun gelişebileceği bir yerdir. Çocuklarınızın hem sanat bilgisinin gelişmesini hem de sosyalleşmesini istiyorsanız Evrensel Değerler Çocuk Müzesi güzel bir seçenektir.

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.