Arama yapın

Ankara Sincan Kolay Araç Kiralama

Ankara Sincan Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Ankara Sincan’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Ankara Sincan Araç Kiralama Seçenekleri
  • Ankara Sincan Nüfus
  • Ankara Sincan Ulaşım
  • Ankara Sincan Mahalleler
  • Ankara Sincan Gezi Listesi
  • Alagöz Karargâh Müzesi
  • Harikalar Diyarı
  • TCDD Maliköy Tren İstasyonu Müzesi
  • Waterpark Çiçektepe Aquapark
  • İlyakut – Ali Yakut Cami
  • Ankara Sincan Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın Sincan ilçesinde farklı yerler, tarihi binalar ve eğlence alanları ile ön plana çıkmaktadır. Ankara seyahatlerinizde Sincan’ın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayın!

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

Ankara Sincan Araç Kiralama Seçenekleri


Ankara Sincan’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

Ankara Sincan Nüfus


Ankara’nın en büyük 6. ilçesi olan Sincan Eskişehir yolu üstünde bulunan küçük bir beldedir. Şehir merkezinden uzak ama güzergah olarak kolay bir konumda olan Sincan, metropol ilçelerden biridir. Gri şehir olarak da bilinen Ankara’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

Ankara Sincan Ulaşım


Sincan ilçesi şehir içinde otobüs, dolmuş, taksi ve metro ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca Ankara Sincan’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Sincan Mahalleler


Gri şehir olarak bilinen başkent Ankara’nın Sincan ilçesi metropol oluşuyla ön plandadır. Sincan’da Malazgirt, Yenikent, Hisarlıkaya, Törekent, Plevne, Tandoğan, Gökçek olmak üzere farklı 59 mahalle vardır.

Ankara Sincan Gezi Listesi


Ankara’nın Sincan ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Alagöz Karargâh Müzesi


Sakarya Savaşı’nda cephe karargâhı olarak seçilen Alagöz Köyü’nde karargâh merkezi olarak Türkoğlu Ali Ağa’ya ait çiftlik evi olarak kullanılmıştır. İki katlı bina 12 odalıdır ve içinde Atatürk’ün Yatak Odası, Yaveler Odası, Kurmay Heyeti Odası gibi odalar bulunmaktadır.

Harikalar Diyarı


Avrupa’daki en büyük parklardan biri olan Harikalar Diyarı 130 hektarlık alanda bulunmaktadır. Alanda tenis kortları, basketbol ve futbol sahaları, go – kart, kaykay parkurları, yapay göl ve su bisikletleri, bir amfi tiyatro, yürüyüş ve piknik alanları ve bir masal adası bulunmaktadır. 7 ‘den 70’e herkesin ilgisini çekebilecek olan ada Pamuk Prenses ve 7 Cüceler, Keloğlan, Gülüver gibi birçok masal ve hikaye karakterine ev sahipliği yapmaktadır. Girişi ücretsiz olan parkta küçük bir tren eşliğinde gezebilirsiniz.

TCDD Maliköy Tren İstasyonu Müzesi


Sakarya Meydan Savaşı’nda ana komuta merkezinden sonra en önemli üs olan TCDD Maliköy Tren İstasyonu Müzesi lojistik merkezi, revir, mühimmat deposu hatta uçak pisti olarak bile kullanılmıştır.  Müzede bir adet Alman lokomotif ve bir adet Alman vagon ve aslında uygun 2 adet uçak üretilmiştir. Müzede ziyaretçilerin dönemi daha iyi anlayabilmesi için çeşitli ses efektleri de kullanılmaktadır. 

Waterpark Çiçektepe Aquapark


Ankara’nın en büyük Aquapark’ı olma özelliğinde olan Waterpark Çiçektepe kaydıraklı açık havuzu ile Ankara’da ferahlamak isteyen, ailecek veya arkadaşlarıyla farklı bir şekilde zaman geçirmek isteyenler için en iyi seçeneklerden biri. 

İlyakut – Ali Yakut Cami


13. – 14. yüzyıla ait olduğu düşünülen Ali Yakut Cami’nin yapımında moloz taş, kesme taş ve ahşap kullanılmıştır. Alçı, ahşap ve kalem işi süslemelerle ön plana çıkan caminin ziyaretçi sayısı oldukça yüksek.

Ankara Sincan Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.