Arama yapın

Ankara Mamak Kolay Araç Kiralama

Ankara Mamak Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Ankara Mamak’ta araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Ankara Mamak Araç Kiralama Seçenekleri
  • Ankara Mamak Nüfus
  • Ankara Mamak Ulaşım
  • Ankara Mamak Mahalleler
  • Ankara Mamak Gezi Listesi
  • Mavi Göl
  • Hüseyin Gazi Tepesi ve Türbesi
  • Aqua Vega Akvaryum
  • Nata Vega AVM
  • Ankara Mamak Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın Mamak ilçesi farklı yerleri ve eğlence alanları ile ön plana çıkmaktadır. Ankara seyahatlerinizde Mamak’ın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

Ankara Mamak Araç Kiralama Seçenekleri


Ankara Mamak’ta araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

Ankara Mamak Nüfus


Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Mamak, Ankara’nın en büyük 4. ilçesidir. 669.465 kişilik nüfusu olan Mamak, Ankara’nın merkezi ilçelerinden biridir. Gri şehir olarak da bilinen Ankara’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

Ankara Mamak Ulaşım


Ankara’nın metropol ilçelerinden biri ve Ankara’nın en büyük 4.ilçesi olan Mamak, şehir içinde otobüs, dolmuş ve taksi ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca Ankara Mamak’ta araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Mamak Mahalleler


Gri şehir olarak bilinen başkent Ankara’nın Mamak ilçesi metropol oluşuyla ön plandadır. Mamak’ta Abidinpaşa, Akdere, Demirlibahçe, Saimekadın, Gülveren, Kayaş, Akşemsettin olmak üzere farklı 72 mahalle vardır.

Ankara Mamak Gezi Listesi


Ankara’nın Mamak ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Mavi Göl


Oldukça büyük bir alanda kurulmuş olan ve Türkiye’nin en büyük yapay göllerinden birine ev sahipliği yapan Mavi Göl, Ankaralıların çoklukla piknik yapmak, şehirden uzaklaşmak, bisiklete binmek ya da su bisikletine binmek gibi etkinlikleri için tercih ettiği bir yeşil alandır. Giriş ücreti bulunmayan Mavi Göl, sosyal tesisleri ile de gidenlere konfor ve sakinliği bir arada sunuyor. 

Hüseyin Gazi Tepesi ve Türbesi


Kış aylarında eşsiz bir manzaraya sahip olan Hüseyin Gazi Tepesi, Ankara’nın en yüksek noktası olma özelliğini taşıyor. Hz. Muhammed’in soyundan geldiği tahmin edilen Hüseyin Gazi, 9. -10. yüzyıllarda yaşayan Seyit bir evliya olarak biliniyor. Geçmiş zamanlarda okul işlevi de gören türbe, Hüseyin Gazi Tepesi’nin zirvesinde yer almaktadır. Evliya Çelebi, Seyahatname'sinde türbeyi ziyaret ettiğini ve dua okuduğunu belirtmiştir.

Aqua Vega Akvaryum


Türkiye’nin en büyük tünel akvaryumu olan Aqua Vega Akvaryum, halka açık olarak hizmet vermektedir. 24 farklı akvaryumun birleşmesi ile oluşan Aqua Vega Akvaryum 12 bin deniz canlısına ev sahipliği yapmaktadır. Deniz canlılarına ek olarak çöl ve orman vahşi hayatını da bünyesinde bulunduran akvaryum 250 farklı vahşi canlıyı bünyesinde bulundurmaktadır. Yetişkinler için 36 TL, öğrenciler için 26 TL giriş ücreti uygulanmakta ve 0 -3 yaş için ücretsiz giriş imkanı sunulmaktadır.

Nata Vega AVM


Outlet AVM’lerden biri olan Nata Vega AVM’ de 165’ten fazla mağaza bulunmaktadır. İçinde farklı eğlence alternatifleri bulunduran AVM büyük bir akvaryuma, sinema salonuna, çeşitli konser ve mini tiyatrolara, büyük bir oyun alanına sahiptir.

Ankara Mamak Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.