Arama yapın

Ankara Keçiören Kolay Araç Kiralama

Ankara Keçiören Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Ankara Keçiören’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Ankara Keçiören Araç Kiralama Seçenekleri
  • Ankara Keçiören Nüfus
  • Ankara Keçiören Ulaşım
  • Ankara Keçiören Mahalleler
  • Ankara Keçiören Gezi Listesi
  • Ihlamur Vadisi
  • Estergon Türk Kültür Merkezi
  • Kartaltepe Aquapark
  • Özberk At Çiftliği
  • Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Ankara’nın en büyük ilçelerinden biri olan Keçiören, Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden biri olması ile ön plana çıkmaktadır. Ankara seyahatlerinizde Keçiören’de görülmesi gereken yerler keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Ankara Keçiören Araç Kiralama Seçenekleri

Ankara Keçiören’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
 

Ankara Keçiören Nüfus

938.568 kişilik nüfusu ile Ankara’nın semti Keçiören, şehrin en büyük ilçesidir. Turistlerin uğrak noktası olan Ankara’da araç kiralamak için Miniyol.com’u tercih edin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın!

Ankara Keçiören Ulaşım

Keçiören’e metro, taksi, otobüs, minibüs ile de gidilebilir. Hafta içi trafik olabileceği için erken çıkmaya dikkat edebilirsiniz. Bunlara ek olarak Ankara Keçiören’de araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Keçiören Mahalleler

Keçiören’de bulunan mahallelerden bazıları: Güçlükaya, Tepebaşı, Şefkat ve Kamilocak mahalleleridir. Keçiören’in toplam 58 mahallesi vardır.

Ankara Keçiören Gezi Listesi

Ihlamur Vadisi

Ihlamur Vadisi, hayvanlarla da vakit geçirebileceğiniz bir parktır. Uzun yürüyüş ve bisiklet sürme alanları ile kaliteli zaman geçirebileceğiniz yerlerden biridir. Ihlamur Vadisi’nin yanındaki dere ile daha soyutlanabilir, sevdiklerinizle beraber piknik yaparak rahatlayabilirsiniz. Vadide mangal yapmak yasak olsa da piknik yapmak yasak olmadığı için keyifli vakit geçirilebilen yerlerden biridir.

Estergon Türk Kültür Merkezi

Estergon Türk Kültür Merkezi Macaristan’daki Estergon Kalesi’nin kopyası olarak üretilmiştir. Hem çarşısı hem restoranları ile ziyaret edebileceğiniz güzel bir yerdir. Estergon Türk Kültür Merkezi’nin merdiven sayısı fazla olduğu için çıkarken zorlanabilirsiniz ancak binaya girdikten sonra asansör olduğu için kolaylıkla yukarı çıkabilirsiniz.

Kartaltepe Aquapark

Ankara, İç Anadolu’da olduğu için deniz yoktur ve havası kurak olduğu için serinlemek pek mümkün değildir ancak Kartaltepe Aquapark sayesinde serinlemek mümkündür. Saat 10.00 – 18.00 arasında çalışan park, hafta sonları oldukça kalabalık oluyor. Kartaltepe Aquapark kuralları arasında dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek, bonesiz girmek, havuzlara atlamak yasaktır. 

Özberk At Çiftliği

Düğün, nişan, sünnet, yaz partileri, mezuniyet törenleri yapabileceğiniz güzel yerlerden biridir. 500 kişilik kapasitesi ile rahat bir şekilde istediğiniz kutlamayı yapabilirsiniz. Sadece kutlama değil ata binmek, yemek yemek için de güzel bir tercih olan Özberk At Çiftliği kahvaltı, ızgara, balık gibi restoran seçenekleri sunmaktadır.

Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.