Arama yapın

Ankara Gölbaşı Kolay Araç Kiralama

Ankara Gölbaşı Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Ankara Gölbaşı’ta araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Ankara Gölbaşı Araç Kiralama Seçenekleri
  • Ankara Gölbaşı Nüfus
  • Ankara Gölbaşı Ulaşım
  • Ankara Gölbaşı Mahalleler
  • Ankara Gölbaşı Gezi Listesi
  • Eymir Gölü
  • Mogan Gölü
  • Müze Evliyagil
  • Beynam Atatürk Ormanı
  • Ankara Gölbaşı Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın Gölbaşı ilçesi farklı yerleri ve eğlence alanları ile ön plana çıkmaktadır. Ankara seyahatlerinizde Gölbaşı’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.
Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

Ankara Gölbaşı Araç Kiralama Seçenekleri


Ankara Gölbaşı’nda araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

Ankara Gölbaşı Nüfus


Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Gölbaşı, Ankara’nın merkezinden biraz uzakta yer almaktadır. 140.000 kişilik nüfusu olan Gölbaşı, Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden biridir. Gri şehir olarak da bilinen Ankara’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

Ankara Gölbaşı Ulaşım


Ankara’nın metropol ilçelerinden biri ve merkeze en uzak ilçelerinden olan Gölbaşı, şehir içinde otobüs, dolmuş ve taksi ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca Ankara Gölbaşı’nda araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Gölbaşı Mahalleler


Gri şehir olarak bilinen başkent Ankara’nın Gölbaşı ilçesi metropol oluşuyla ön plandadır. Gölbaşı’ta Ahiboz, Eymir, İncek, Seğmenler, Taşpınar, Şafak olmak üzere farklı 54 mahalle vardır.

Ankara Gölbaşı Gezi Listesi


Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Eymir Gölü


ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)’de yer alan Eymir Gölü üniversitelilerin etkinliklerine ev sahipliği yapmanın yanında, göç zamanlarında kuş gözlemi için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Ücretsiz olarak giriş yapılabilen göle rahatlamak, doğayla iç içe geçip huzur bulmak için uğrayabilirsiniz.

Mogan Gölü


Eymir Gölü ile birbirlerine çok yakın olan Mogan Gölü kuşların göç güzergahında olduğu için çok fazla türe ev sahipliği yapmaktadır. Bununla birlikte piknik yapabileceğiniz, yürüyüş yapabileceğiniz, su bisikletine binebileceğini, tenis veya futbol gibi oyunları oynayabileceğiniz Mogan Gölü’nün seyir terasları ve asma köprüyle gidilebilen bir adası da vardır. 

Müze Evliyagil


Sarp Evliyagil tarafından 2016 yılında açılan Müze Evliyagil, ilk çağdaş ve modern sanat anlayışına sahip müze olma özelliği taşımaktadır. Sarp Evliyagil’in 1993 yılından bugüne kadar topladığı modern sanat eserlerine ev sahipliği yapan müze, genç sanatçıların eserlerini de sergilemekte ve yeni sanatçılar için iyi bir fırsat sunmaktadır. Girişinin ücretsiz olduğu müze farklı kategorilere ayrılmış alanlardan ve 3 kattan oluşmakta ve dönem dönem sanat fuarlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Beynam Atatürk Ormanı


Kalıntı orman olarak nitelendirilen Beynam Atatürk Ormanı genel olarak karaçamlardan oluşmaktadır. Önceden Bala ilçesine bağlı olan ama şu anda Gölbaşı’na bağlı orman koruma altında olsa da bir kısmı piknik alanı olarak kullanılabilmektedir. Ormanda Beynam Atatürk ve Kültür Evi’ de bulunmaktadır.

Ankara Gölbaşı Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.