Arama yapın

Ankara Etimesgut Kolay Araç Kiralama

Ankara Etimesgut Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Ankara Etimesgut’ta araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Ankara Etimesgut Araç Kiralama Seçenekleri
  • Ankara Etimesgut Nüfus
  • Ankara Etimesgut Ulaşım
  • Ankara Etimesgut Mahalleler
  • Ankara Etimesgut Gezi Listesi
  • Göksu Parkı
  • Neşeli Köy – Tepetaklak Ev
  • Hava Kuvvetleri Müzesi
  • Ahi Evran Cami ve Türbesi
  • Ankara Etimesgut Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın Etimesgut ilçesi farklı yerleri ve tarihi, eğlence alanları ile ön plana çıkmaktadır. Ankara seyahatlerinizde Etimesgut’un güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

Ankara Etimesgut Araç Kiralama Seçenekleri


Ankara Etimesgut’ta araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

Ankara Etimesgut Nüfus


Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Etimesgut, yaklaşık 40 bin yıldır yerleşim alanı olarak kullanılmaktadır. 587.952 kişilik nüfusu olan Etimesgut, Ankara’nın en sakin ilçelerinden biridir. Gri şehir olarak da bilinen Ankara’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.

Ankara Etimesgut Ulaşım


Ankara’nın metropol ilçelerinden biri ve en sakin ilçelerinden olan Etimesgut, şehir içinde otobüs, dolmuş, metro ve taksi ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca Ankara Etimesgut’ta araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Etimesgut Mahalleler


Gri şehir olarak bilinen başkent Ankara’nın Etimesgut ilçesi metropol oluşuyla ön plandadır. Etimesgut’ta Alsancak, Bağlıca, Yapracık, Göksu, Piyade, Elvankent, olmak üzere farklı 37 mahalle vardır.

Ankara Etimesgut Gezi Listesi


Ankara’nın Etimesgut ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Göksu Parkı


Ankara’nın en büyük kentlerinden biri olan Göksu Park, eski Susuz Gölet’inin olduğu alanda yer almaktadır. Parkın içinde restoran, kafeler, piknik alanları, yürüyüş yolu, lunapark, go – kart, dağ kızağı, tenis kortu, voleybol – basketbol alanları, su bisikleti bulunmaktadır. Girişinin ücretsiz olduğu Göksu Park sakin bir gün geçirmek ve şehirden uzaklaşmak için Etimesgut’ta yer alan en güzel alanlardan biri.

Neşeli Köy – Tepetaklak Ev


Türkiye’nin ikinci ters evi olarak bilinen Tepetaklak Ev 120 m2lik şirin bir ev. Farklı bir yer görmek isteyen ve farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin hoşuna gidecek olan Tepetaklak Ev’in yapımı 6 ay sürmüştür.  İçinde çocuk oyun adası, oturma odası, mutfak gibi bir evde olması gereken her şeyin olduğu evdeki bütün her şey terstir. Tepetaklak Ev’in bulunduğu Neşeli Köy’de oldukça cezp edici bir yer olarak ün salmış durumda. Farklı noktalarında her yaştan bireye hitap eden Neşeli Köy 8 bin m2lik bir alanda Pazartesi günleri hariç hizmet vermektedir. Tepetaklak Ev’in giriş ücreti 15TL’dir.

Hava Kuvvetleri Müzesi


1998 yılında açılan Hava Kuvvetleri Müzesi, 62 bin metrekarelik açık alanda ve 2000 metrekarelik kapalı alana sahiptir. Açık alanda Türk Hava sahasını koruyan uçaklar sergilenirken, kapalı alanda 1900’lü yıllarda savunma yapan uçakların gerçeğine uygun maketleri bulunmaktadır. 18 yaş ve altı öğrencilerin ücretsiz girebildiği müzesi pazartesi günleri hariç diğer günler hizmet vermektedir.

Ahi Evran Cami ve Türbesi


Evliyaullah (Allah dostu) olarak bilinen Ah-i Evran-ı Veli için yapılan Ahi Evran Cami 1282 yılında kurulmuştur. Esnaflar birliği ve Ahilik teşkilatını kuran Ahi Evran-ı Veli’nin türbesi de caminin içinde bulunmaktadır. Cami hala ibadet için aktif olarak kullanılmaktadır.

Ankara Etimesgut Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.