Arama yapın

Adana Yüreğir Kolay Araç Kiralama

Adana Yüreğir Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Adana Yüreğir’de araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Adana Yüreğir Araç Kiralama Seçenekleri
  • Adana Yüreğir Nüfus
  • Adana Yüreğir Ulaşım
  • Adana Yüreğir Mahalleler
  • Adana Yüreğir Gezi Listesi
  • Misis Köprüsü
  • Misis Mozaik Müzesi
  • Roma Bazilikası
  • Adana Yüreğir Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Adana’nın görece yeni yerleşim yerlerinden biri olan Yüreğir il merkezine 21 km uzaklıktadır. Enfes lezzetleri olan Adana’ya yaptığınız seyahatlerinizde Yüreğir’in güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 

Adana Yüreğir Araç Kiralama Seçenekleri

Adana Yüreğir’de araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!

Adana Yüreğir Nüfus

Yüreğir ilçesi nüfusu 2020 yılında 412,092 kişidir. Yüreğir nüfusunun 207,244 kişisi erkektir ve 204,848 kişisi de kadın nüfus oluşturmaktadır.

Adana Yüreğir Ulaşım

Adana Yüreğir ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Ulaşım için otobüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Adana Yüreğir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Adana Yüreğir Mahalleler

Akdeniz, Akıncılar, Cine mahalleleri olmak üzere Yüreğir’de toplam 107 mahalle bulunmaktadır.
 

Adana Yüreğir Gezi Listesi

Adana Yüreğir araç kiralama

Misis Köprüsü

Ceyhan Nehri üstünde 4. yüzyılda Bizanslılar tarafından yapılmıştır. 9 gözlü olan Misis Köprüsü efsanesine göre Lokman Hekim keşfettiği ölümsüzlük iksirini köprüden geçerken nehre düşürmüştür.
 

Misis Mozaik Müzesi

Misis Antik Kenti’ne çok yakın olan Misis Mozaik Müzesi 1959 yılında ziyaretçi kabul etmeye başlamıştır. Misis Ören Yeri içinde bulunan eserler burada yer almaktadır.

Roma Bazilikası

Misis Köprüsü yakınlarında bulunan Bizans Bazilikası da MS. 4. yüzyılda yapılmıştır. Bazilikadan sadece mozaikler günümüze ulaşabilmiştir.
 

Adana Yüreğir Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.