Arama yapın

Adana Kozan Kolay Araç Kiralama

Adana Kozan Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Adana Kozan’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Adana Kozan Araç Kiralama Seçenekleri
  • Adana Kozan Nüfus
  • Adana Kozan Ulaşım
  • Adana Kozan Mahalleler
  • Adana Kozan Gezi Listesi
  • Anavarza
  • Kilikya Manastırı
  • Bucak Cennet Vadisi
  • Adana Kozan Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Adana’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Kozan il merkezine 69 km uzaklıktadır. Enfes lezzetleri olan Adana’ya yaptığınız seyahatlerinizde Kozan’ın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Adana Kozan Araç Kiralama Seçenekleri

Adana Kozan’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Adana Kozan Nüfus

Kozan ilçesi nüfusu 2020 yılında 132,974 kişidir. Kozan nüfusunun 66,920 kişisi erkektir ve 66,054 kişisi de kadın nüfus oluşturmaktadır.
 

Adana Kozan Ulaşım

Adana Kozan ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Ulaşım için otobüs, minibüs, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Adana Kozan’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Adana Kozan Mahalleler

Acarmantaş, Akarca, Andıl mahalleleri olmak üzere Kozan’da toplam 103 mahalle bulunmaktadır.
 

Adana Kozan Gezi Listesi

Adana Kozan araç kiralama

Anavarza

UNESCO tarafından koruma listesine alınan Anavarza Antik Kenti, Roma’dan Selçuklu Dönemi’ne kadar ayakta kalabilmeyi başarmıştır. Antik kent ile iç içe yaşamayı hala sürdüren yerel halk da bu görüntüyü benimsemiş durumda. Motif, eser, sur ve kale kalıntılarının bulunduğu Anavarza Antik Kenti girişleri ücretsizdir.

Kilikya Manastırı

Günümüzde sadece birkaç kalıntısı bulunan Kilikya Manastırı, Ermeniler tarafından yapılmış ve merkezi manastır olarak kullanılmıştır. Ermenilerin göçlerinden sonra kapatılan Kilikya Manastırı, kendisini 1940’lara kadar ayakta tutabilse de şu an tahrip olmuştur.

Bucak Cennet Vadisi

Yürüyüş ve piknik yapabildiğiniz Bucak Cennet Vadisi onlarca ağaca ev sahipliği yapmaktadır. Çayda yüzen ördeklere tanık olabileceğiniz bu yeşil alan, gerçekten kişiyi dinginleştiren bir ortamdır.
 

Adana Kozan Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.