Arama yapın

Adana Çukurova Kolay Araç Kiralama

Adana Çukurova Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Adana Çukurova’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Adana Çukurova Araç Kiralama Seçenekleri
  • Adana Çukurova Nüfus
  • Adana Çukurova Ulaşım
  • Adana Çukurova Mahalleler
  • Adana Çukurova Gezi Listesi
  • Sevgi Adası
  • Çukurova Deltası
  • Adana Çukurova Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Adana’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Çukurova il merkezine 100 km uzaklıktadır. Enfes lezzetleri olan Adana’ya yaptığınız seyahatlerinizde Çukurova’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Adana Çukurova Araç Kiralama Seçenekleri

Adana Çukurova’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Adana Çukurova Nüfus

Çukurova ilçesi nüfusu 2020 yılında 386,634 kişidir. Çukurova nüfusunun 186,144 kişisi erkektir ve 200,490 kişisi de kadın nüfus oluşturmaktadır.
 

Adana Çukurova Ulaşım

Adana Çukurova ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Ulaşım için dolmuş, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Adana Çukurova’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Adana Çukurova Mahalleler

Beyazevler, Bozcalar, Karslılar mahalleleri olmak üzere Çukurova’da toplam 27 mahalle bulunmaktadır.
 

Adana Çukurova Gezi Listesi

Adana Çukurova araç kiralama

Sevgi Adası

Baraj içinde bulunan adacık, geceleri neon ışıklarla aydınlatılmaktadır. Kayıklar ile çiftlerin adaya gitmesi sonucu adanın ismi “Sevgi Adası” olmuştur. Kurak aylarda suların çekildiği dönemler arasında gidilirse adaya yürüyerek de geçmek mümkündür.
 

Çukurova Deltası

Her detayına ayrı ayrı hayran olacağınız Çukurova Deltası onlarca kuş türüne ev sahipliği yapmakta ve göçmen kuşlarını da göç dönemlerinde ağırlamaktadır. Lagünden oluşan Çukurova Deltası yaban hayvanlarının da yaşadığı bir alandır.
 

Adana Çukurova Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 
Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.