Arama yapın

Adana Ceyhan Kolay Araç Kiralama

Adana Ceyhan Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye'nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile Adana Ceyhan’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • Adana Ceyhan Araç Kiralama Seçenekleri
  • Adana Ceyhan Nüfus
  • Adana Ceyhan Ulaşım
  • Adana Ceyhan Mahalleler
  • Adana Ceyhan Gezi Listesi
  • Yılan Kale
  • Kurtkulağı Kervansarayı
  • Ulu Cami
  • Adana Ceyhan Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Adana’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Ceyhan, il merkezine 47 km uzaklıktadır. Enfes lezzetleri olan Adana’ya yaptığınız seyahatlerinizde Ceyhan’ın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.

 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?

Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

Adana Ceyhan Araç Kiralama Seçenekleri

Adana Ceyhan’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

Adana Ceyhan Nüfus

Ceyhan ilçesi nüfusu 2020 yılında 161.159 kişidir. Ceyhan nüfusunun 80.775 kişisi erkektir ve 80.384 kişisi de kadın nüfus oluşturmaktadır.
 

Adana Ceyhan Ulaşım

Adana Ceyhan ilçesine ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Ulaşım için otobüs, dolmuş, taksi veya kendi kişisel aracınızı tercih edebilirsiniz. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen Adana Ceyhan’da araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

Adana Ceyhan Mahalleler

Adapınar, Ağaçlı, Akdam mahalleleri olmak üzere Ceyhan’da toplam 112 mahalle bulunmaktadır.
 

Adana Ceyhan Gezi Listesi

Adana Ceyhan araç kiralama

Yılan Kale

Bizanslılar döneminde yapıldığı düşünülen Yılan Kale’nin geçmişine dair kesin ve net bir bilgi yoktur. Ceyhan – Adana karayolu üstünde olan Yılan Kale ya da Şahmeran Kalesi, 700 metrelik surlarıyla bölgedeki en ihtişamlı yapıdır.
 

Kurtkulağı Kervansarayı

Kurtkulağı Köyü yakınlarında olan kervansaray, Halep Kervanyolu üstünde bulunmaktadır. 1711 yılında yaptırıldığı düşünülen kervansaray, Selçuklu izleri taşımaktadır. Kurtkulağı Kervansarayı Mimar Mehmet Ağa’nın eseri olarak, müze olarak kullanılmaktadır.
 

Ulu Cami

Ulu Cami, Nogay Abdülkadir tarafından 1868 yılında yapılmıştır. Minaresinin sonradan yapıldığı (1946) cami, 1998 yılındaki bir depremde hasar almış ve tekrar restore edilmiştir.
 

Adana Ceyhan Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.