Firma Durumu Pasif Firma Puanı 5.0
Genel Merkez ADANA En Ucuz Fiyat

Swiss Car Rental Firması Hakkında

Swiss Car Rental, Türkiye'de otomotiv sektöründe 15 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Kaan Otomotiv tarafından kurulmuş bir araç kiralama firmasıdır. Otomotiv piyasasındaki deneyimini arkasını alarak araç kiralama sektöründe yol alan Swiss Car Rental'ın Adana Havalimanı Dış Hatlar Gelen Yolcu ve İç Hatlar Gelen Yolcu salonunda hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerine oto kiralama ofisleri bulunmaktadır. Swiss Car Rental müşterilerine ekonomik segment, orta segment ve üst segmentten oluşan filosuyla oto kiralama, minibüs kiralama ve VIP minibüs kiralama seçenekleri sunmaktadır.

Neden Swiss Car Rental?

Swiss Car Rental, profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle araç kiralama işlemlerinizi kolaylaştırmayı %100 Türk sermayesi ile faaliyet göstermeye başlayan Swiss Car Rental’in Adana Havalimanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Salonu Ofisi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Her segmentten ve hepsi son model olan araç filosunda Volkswagen, Hyundai, Renault, Ford, Fiat, Mercedes, Peugeot gibi markaların Hatchback, minibüs, sedan, SUV kasa modelleri gibi araçlar bulunmaktadır. Her yıl filosunu büyüten ve filosuna son model araçlar katan Swiss Car Rental 2009 yılından beri hem kısa dönem hem de uzun dönem filo araç kiralama hizmetleri vermektedir. 2009 yılında kurulan Swiss Car Rental sadece filo kiralama hizmeti değil, aynı zamanda araç kiralama hizmetleri de sağlamaktadır. Swiss Car Rental’in ek olarak port bagaj, çocuk koltuğu, Navigasyon, adrese teslim ve iade, genç sürücü hizmeti ve ek sürücü hizmeti paketleri de bulunmaktadır.

 

Swiss Filo Şubeleri

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi