Firma Durumu Pasif Firma Puanı 5.0
Genel Merkez İSTANBUL En Ucuz Fiyat

Eka Rent A Car Firması Hakkında

Eka Rent A Car, Efe Group Turizm Otomotiv Şirketi’nin markasıdır. Temellerinin 2016 yılında atılmaya başlandığı Eka Rent A Car, şu anki adını alarak 2019 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Eski İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda 2018 yılının başından beri aktif olarak hizmet veren firma bu hizmet ağını her geçen yıl büyütmektedir. 2019 yılında ise İstanbul Yeni Havalimanı şubesini açan Eka Rent A Car zaman içinde şubelerini genişleterek Adana, Ankara, Antalya, Dalaman, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Malatya, Mersin, Nevşehir, Trabzon illerinde de şubelerini açmıştır.

Neden Eka Rent A Car?

Hatchback 5 Kapılı, kamyonet, minibüs, sedan, station wagon, SUV/Jepp sınıflarından araç filosuna sahip olan Eka Rent A Car, Renault, Fiat, Citroen, Dacia, Peugeot, Kia, Opel gibi araç markalarıyla çalışmaktadır. Eka Rent A Car bireysel araç kiralama, kurumsal araç kiralama, filo kiralama, havalimanı transfer gibi hizmetlerinin yanında müşterilerini memnun edecek ek hizmetlerde sunarak, rahat bir araç kiralama deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

 

Eka Şubeleri

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi